Jesteś tutaj: HomeInowrocławW Solankach Boże Ciało można spędzić na koncercie Uwielbienia

W Solankach Boże Ciało można spędzić na koncercie Uwielbienia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 07 czerwiec 2023 13:23

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gnieźnieńskiej oraz Kujawskie Centrum Kultury zapraszają wraz z parafią św. Józefa na kolejny koncerty Uwielbienia, z okazji święta Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa pod hasłem ,,Panie dobry jak chleb”. Będzie to przede wszystkim modlitwa, ale w formie koncertu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 w Muszli Koncertowej inowrocławskich Solanek.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Prymas Polski abp. Wojciech Polak. Wydarzenie będzie odbywało się w obecności Najświętszego Sakramentu, w trakcie planowana jest też jego adoracja. Organizatorzy zachęcają do skorzystania z sakramentu pokuty podczas tego wydarzenia.

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

« Październik 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu