Jesteś tutaj: HomeInowrocławWolontariusze - coś więcej niż cywile

Wolontariusze - coś więcej niż cywile

Napisane przez  Zuzanna Derenda Opublikowano w Inowrocław wtorek, 27 listopad 2012 12:53

Ludzie, którzy są absolutnie bezinteresowni, a największym wynagrodzeniem pełnienia swych niewymuszonych obowiązków, to uśmiech drugiej osoby.Takich osób poszukuje Dom Pomocy Społecznej w Inowrocławiu. Do sekcji muzycznej może dołączyć osoba, która lubi śpiewać, gustuje w utworach z zakurzonych płyt bądź gra na instrumentach. Jeśli jesteś osobą lubującą zaś w grze w karty, warcaby czy szachy - zgłoś się do sekcji gier stolikowych. Twój talent tak jest głęboko ukryty, że sam o nim nie wiesz? Brakuje ci pewności siebie? Mile widziane będą także osoby, które są dobrymi słuchaczami, gotowymi na najciekawsze z historii swoich podopiecznych.

Dla nas - zabieganych i nieumiejących czerpać przyjemności z najmniejszych rzeczy - to nicnieznaczący gest, dla tych ludzi - ogromne szczęście, że czują się potrzebni.

„Ogromny zgrzyt znieczula nas na szept” - COMA

Zapisy: 664-999-885 lub inowroclaw@flandria.pl
Wolontariat prowadzony przez Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy „Flandria”.

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

« Październik 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu