Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocław goni gospodarczo

Inowrocław goni gospodarczo

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław niedziela, 02 grudzień 2012 22:04

Po Toruniu, miasto Inowrocław jest uznawane według ekspertów z warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, za najbardziej atrakcyjne w województwie.

Nowe inwestycje, to największe wyzwanie stolicy Kujaw Zachodnich, gdyż po upadku zakładów przemysłowych, miasta zmaga się z wysokim bezrobociem.


Z opracowania SGH dotyczącego Atrakcyjności Inwestycyjnej, na pięć wskaźników, w czterech Inowrocław uzyskał najwyższą ocenę A.

Niezależni eksperci dostrzegli i wyróżnili potencjał atrakcyjności inwestycyjnej naszego miasta bardzo wysoko w stosunku do całego regionu. Jesteśmy notowali tuż po Toruniu, a wyprzedzamy inne duże miasta takie jak chociażby Bydgoszcz – wyraża zadowolenie tym faktem prezydent Ryszard Brejza.

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

« Październik 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu