Jesteś tutaj: HomeKruszwicaBezpieczny weekend na Gople

Bezpieczny weekend na Gople

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Kruszwica wtorek, 28 czerwiec 2022 10:26
Bezpieczny weekend na Gople Fot: KPP Inowrocław

Dopadła nas fala upałów, która sprzyja wypoczynkowi nad wodą i na wodzie, z tego powodu w ostatni weekend wodniacy policjanci skontrolowali jezioro Gopło. Na szczęście nie ma w tej sprawie o czym specjalnie pisać, bowiem nie ukarano nikogo mandatem karnym.

Policjanci wody Gopła patrolowali razem ze strażakami. Kontrolowano głównie trzeźwość korzystających ze sprzętu wodnego oraz ich uprawnienia. Każdego roku przez brak wyobraźni topi się w Polsce dość sporo osób. Działania na Gople zakończyły się na zaledwie jednym pouczeniu.

 

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
  • Kreml coraz więcej inwestuje w propagandę. Także tą adresowaną do obywateli Unii Europejskiej

    W ubiegłym roku Kreml przeznaczył 1,5 mld dol. na media masowe, które odgrywają kluczową rolę w działaniach propagandowych i dezinformacyjnych rosyjskiego rządu – wynika z raportu think tanku DebunkEU.org. Tegoroczne wydatki mogą się okazać jeszcze wyższe, bo w I kwartale tego roku, kiedy nastąpiła agresja na Ukrainę, budżet na media masowe zwiększył się trzykrotnie w porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej. – Narzędzia, które kształtują świadomość i opinię publiczną oraz przedstawiają wyłącznie pozytywny wizerunek Putina oraz Kremla, są nieodzowne do tego, żeby ta władza była kontynuowana – mówi Jakub Kubś, analityk DebunkEU.org.

  • Decyzja środowiskowa może opóźnić budowę S-10 w kierunku na Szczecin (raport)

    Dużo uwagi poświęca się odcinkowi Bydgoszcz – Toruń drogi ekspresowej S-10, głównie za sprawą bardzo dużej ilości wypadków, w tym też śmiertelnych. Docelowo droga ekspresowa S-10 ma połączyć Szczecin z Bydgoszczą i Warszawą, O ile w przypadku odcinka Bydgoszcz – Toruń kończy się etap związany z podpisywaniem umów z wykonawcami i w przyszłym roku może ruszyć budowa, to odcinek zachodni Bydgoszcz – Wyrzysk utknął na etapie postępowania o decyzję środowiskową.

Wiadomości z regionu