Jesteś tutaj: HomeKruszwicaBezpieczny weekend na Gople

Bezpieczny weekend na Gople

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Kruszwica wtorek, 28 czerwiec 2022 10:26
Bezpieczny weekend na Gople Fot: KPP Inowrocław

Dopadła nas fala upałów, która sprzyja wypoczynkowi nad wodą i na wodzie, z tego powodu w ostatni weekend wodniacy policjanci skontrolowali jezioro Gopło. Na szczęście nie ma w tej sprawie o czym specjalnie pisać, bowiem nie ukarano nikogo mandatem karnym.

Policjanci wody Gopła patrolowali razem ze strażakami. Kontrolowano głównie trzeźwość korzystających ze sprzętu wodnego oraz ich uprawnienia. Każdego roku przez brak wyobraźni topi się w Polsce dość sporo osób. Działania na Gople zakończyły się na zaledwie jednym pouczeniu.

 

Warte obejrzenia

  • Po równo 6 latach Mateusz Morawiecki przestał być premierem

    11 grudnia 2017 roku ówczesny wicepremier Mateusz Morawiecki uzyskał wotum zaufania i został premierem RP. Dzisiaj – równo 6 lat od tamtego dnia Mateusz Morawiecki po raz trzeci zwracał się do Sejmu RP z prośbą o udzielenie mu wotum zaufania – tym razem jednak nie uzyskał wymaganego poparcia. Dzisiaj Sejm RP najprawdopodobniej misję stworzenia rządu powierzy Donaldowi Tuskowi, który aby nie tracić czasu będzie chciał już we wtorek wygłosić swoje expose.

  • Nie zgodziliśmy się, aby prawa do polskiej pieśni patriotycznej przywłaszczył sobie amerykański kapitał

    Gdy 11 listopada publikowaliśmy w serwisie YouTube relację z bydgoskich obchodów, nie zakładaliśmy, że stanie się ona przedmiotem większego sporu. W naszym materiale pojawia się na końcu wykonanie pieśnie ,,Boże coś Polskę” przez orkiestrę wojskową oraz uczestników nabożeństwa, jak się okazało prawa autorskie do tej pieśni postawił sobie przypisać amerykański podmiot TuneCore, a procedury przyjęte przez Facebook-a sprzyjały korzystniejszemu rozstrzygnieciu dla TuneCore.

Wiadomości z regionu