Jesteś tutaj: HomeMagazyn,,Będą z tego kłopoty” - ciepła opowieść dla kobiet, do przeczytania w przerwie

,,Będą z tego kłopoty” - ciepła opowieść dla kobiet, do przeczytania w przerwie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Magazyn piątek, 01 październik 2021 18:53

W lipcu miała miejsce premiera książki Agaty Przybyłem ,,Będą z tego kłopoty”. To opowieść fikcyjnej bohaterki Asi i jej przyjaciółek – opowieść zaczyna się w momencie, gdy ktoś postanowił oczernić środowisko pedagogiczne szkoły podstawowej w której pracuje bohaterka, a sprawę na poważnie potraktował miejscowy burmistrz.

To jednak tylko jeden z wątków, bowiem córka Asi przyprowadza wkrótce pierwszego chłopaka, zaś jej ciotka przygotowuje się do końca świata. Książka ma kilka bohaterek – jedna z przyjaciółek Asi chce założyć firmę, choć jej rodzina nie przewiduje sukces, Magda natomiast próbuje zbliżyć się do byłego męża.

 

Ciepła opowieść o tym, że szczęście jest bliżej, niż myślimy. I że czasami warto przestać za nim gonić i zacząć je dostrzegać w małych, codziennych rzeczach – czytamy w opisie książki.

 

Autorką jest Agata Przybyłek, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie ukończyła psychologię, która pracowała w przeszłości na portalu rodzicielskim. Jako autorska słynie z komedii romantycznych do których można zaliczyć ,,Będą z tego kłopoty”.

 

Książkę wydaje wydawnictwo Czwarta Strona.

 

Warte obejrzenia

Szczepienia-papież

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

Wiadomości z regionu