Jesteś tutaj: HomeMagazynPraca sprzed lat - konkurs dla osób 50+

Praca sprzed lat - konkurs dla osób 50+

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Magazyn piątek, 03 czerwiec 2022 14:51

W ostatnich dekadach warunki pracy jak i poszczególne zawody uległy zmianie. Polecany przez nas konkurs ma ukazać czasy pracy, które pamiętają mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego.

Konkurs jest przeznaczony dla osób 50+, które mogą pochwalić się fotografiami ukazującymi ich dawne stanowiska pracy. Aby dołączyć do zabawy należy uzupełnić internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie. Redakcja Aplikuj.pl zbiera zdjęcia do 28 czerwca 2022 roku. Zgłoszenia może dokonać osoba zainteresowana konkursem bądź jej bliski. Konkurs odbywa się w całości online.

 

Zapraszamy do udziału w  znakomitej zabawie! Do wygrania telefony komórkowe, książki i kursy komputerowe od podstaw (strefakursow.pl).

 

Regulamin znajdziesz na naszej stronie:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat

 

Portal Kujawski jest parnterem konkursu.

 

Warte obejrzenia

« Sierpień 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
  • Sejm apeluje do samorządów o zacieśnianie współpracy z ukraińskimi samorządami

    Gdy w maju w ukraińskim parlamencie prezydent Ukrainy Wołodymir Zelenski, w obecności prezydenta Andrzeja Dudy, dziękował polskim miastom, w tym także Bydgoszczy, za wsparcie niesione dla jego narodu, podkreślał, że większość ukraińskich miast ma bliskie relacje z polskimi. O potrzebie kontynuowania tego kierunku mówi uchwała Sejmu RP z piątku.

  • Czy musimy się obawiać przerw w dostawie prądu?

    Mamy obecnie jedno z bardziej upalnych lat, co przekłada się z kolei na większe zużycie prądu, chociażby z uwagi na pracę klimatyzacji. Polska energetyka w głównej mierze opiera się na węglu, a ten stał się też towarem deficytowym. O ile eksperci raczej nie wieszczą wielkiego blackoutu w Polsce, to lokalnych ograniczeń w dostawie prądu nie można już wykluczyć.

Wiadomości z regionu