Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 16 październik 2016

Od kilku lat Wyższa Szkoła Gospodarki prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów w Inowrocławiu, w ramach Wydziału Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu. Filia bydgoskiego szkoły wyższej widzi również potrzebę bliższej współpracy ze szkołami z Inowrocławia i powiatu inowrocławskiemu. Tej tematyce poświęcone było ubiegłotygodniowe spotkanie z dyrektorami szkół.

Opublikowano w Inowrocław

Coraz bardziej zbliżamy się do uruchomienia elektronicznego urzędu, w którym swoje sprawy będziemy mogli załatwiać przez całą dobę, w dogodnym momencie. Taki cel stawia sobie Ministerstwo Cyfryzacji. Już dzisiaj wiele spraw możemy przez internet załatwić w ramach platformy e-PUAP2. Do tego pierw powinniśmy uzyskać elektroniczny Profil Zaufany, co jest cały czas jakąś niedogodnością, w najbliższych tygodniach ma się to jednak zmienić.

Opublikowano w Regionalne
niedziela, 16 październik 2016 11:25

Inowrocławski samorząd nagrodził pedagogów

W piątek obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto obchodzone w sposób szczególny przez pracowników oświaty. Podczas uroczystości organizowanych w sali sesyjnej inowrocławskiego ratusza wręczono Nagrody Prezydenta Miasta pracownikom gimnazjów i szkół podstawowych – czyli placówek, których organem prowadzącym jest Miasto Inowrocław.

Opublikowano w Inowrocław

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2015 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
  • Celtowie mogli być na Kujawach już w III w. p.n.e. Przełomowe odkrycie archeologów na dnie jeziora

    Rytualne stanowisko Celtów odkryli w jednym z kujawskich jezior archeolodzy z Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie badań podwodnych odnaleziono kilkanaście przedmiotów będących dziełem celtyckich kowali. Jak skomentował dla PAP dziekan Wydziału Archeologii UW i kierownik Pracowni Archeologii Podwodnej prof. Bartosz Kontny, odkrycie jest niezwykle ważne.

  • Mieszkańcy Włocławka i okolic w lipcu będą raz jeszcze głosować

    Niedzielnymi wyborami do Parlamentu Europejskiego zakończyliśmy w Polsce maraton wyborczy, który rozpoczął się jesienią. Były to politycznie bardzo intensywne miesiące – teraz większość Polaków czeka rok bez wyborów, bowiem dopiero w maju będziemy wybierać Prezydenta RP, potem będą wybory parlamentarne, ale to jeżeli nie dojdzie do szybszego skrócenia kadencji – dopiero końcówka 2027 roku.

Wiadomości z regionu