Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 18 sierpień 2018
niedziela, 19 sierpień 2018 00:18

Jak może wyglądać wnętrze hali targowej

Konsultacje społeczne już za nami, teraz w oparciu o to co w nich mieszkańcy i środowiska zgłosili, opracowana zostanie przez specjalny zespół koncepcja funkcjonalno-użytkowa. Niezależnie od tych prac ogłoszony został konkurs dla studentów i absolwentów na opracowanie projektu-wizualizacji zagospodarowania hali targowej. Prace konkursowe pokazują, jakie mogą być funkcje tego miejsca.

Opublikowano w Bydgoszcz

Zorganizowane rajdy rowerowe czy spływy kajakowe odbywają się w naszym województwie dość regularnie i zazwyczaj ich organizacja odbywa się bez problemu oraz większej filozofii. Urząd Marszałkowski w Toruniu widocznie ma wątpliwości co do jakości takiej oddolnej pracy, bowiem planuje zorganizować na przełomie września i października kilka rajdów rowerowych,, wynająć do tego profesjonalną firmę i zapłacić jej z naszych podatków.

Opublikowano w Regionalne

Wynik 2 kolejki V ligi rozgrywanej w Jabłonowie Pomorskim może sugerować, że niebiesko-czarni zespołowi Naprzodu zgotowali pogrom na boisku. Będąc na meczu przeżywało się jednak ogromne emocje, bowiem gospodarze mieli sytuację, aby sprawić niespodziankę w meczu przeciwko Zawiszy.

Opublikowano w Sport

Dobry, nerwowego początek - tak można w skrócie opisać mecz 2 kolejki V ligi w Jabłonowie Pomorskim, blisko granicy z województwem warmińsko-mazurskim. Gospodarze podeszli do tego meczu ambitnie i przy odrobinie szczęścia mogli prowadzić po pierwszej połowie.

Opublikowano w Sport

W czwartek informowaliśmy o tym, że w przyszłym tygodniu Rada Miasta Bydgoszczy zamierza zająć stanowisko, aby przy kształtowaniu uchwał krajobrazowych, uwzględnić odstępstwa zakładające rozbudowę stacji kolejowej Bydgoszcz Emilianowo. Zabiega o to członek zarządu PKP SA, a do tej prośby przychylnie ustosunkował się prezydent Rafał Bruski.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Maj 2017 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu