Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 02 sierpień 2018

Mieszkańcy ulic: Harcerskiej, Inwalidów, Weteranów i Maratońskiej, które sąsiadują z estakadą tramwajową w kierunku Fordonu, informują, że problem hałasu po miesięcznej przewie powrócił. W ich opinii zabieg szlifowania obręczy tramwajów przynosi efekt krótkotrwały i po góra dwóch tygodniach problem powraca. Najbardziej uciążliwe maja być dla nich nowoczesne Swingi.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 02 sierpień 2018 19:10

SP Zawisza i CWZS wypracowały kompromis

W ostatnim czasie pomiędzy CWZS Zawisza i Stowarzyszeniem Piłkarskim Zawisza było wiele wzajemnych pretensji. Po dzisiejszym nadzwyczajnym walnym CWZS pojawiła się już jednak wzajemna życzliwość i próba kreślenia wspólnych celów na przyszłość.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 02 sierpień 2018 17:11

Zawisza bliski powrotu na Gdańską

Obradujące dzisiaj Nadzwyczajne Walne CWZS  nie podjęło dzisiaj uchwały o wykluczeniu Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza ze swoich struktur. Strony poinformowały o osiągnięciu wstępnego porozumienia i wyraziły chęć podjęcia dalszych rozmów, które pozwolą ustalić warunki współpracy, ww tym funkcjonowania SP Zawisza przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 02 sierpień 2018 15:16

Wybory do sejmiku według nowych okręgów

W poniedziałek Sejmik Województwa podjął kolejną uchwałę dokonującą podziału województwa kujawsko-pomorskiego na okręgi wyborcze. Tym razem jest to kompromis pomiędzy racjami Komisarza Wyborczego,a propozycjami Zarządu Województwa. Zmiana granic okręgów została wymuszona przez spadek liczby mieszkańców województwa poniżej 2 mln (według rejestru Komisarza, GUS wycenia naszą populacje powyżej 2 mln).

Opublikowano w Regionalne

W piątek 3 sierpnia na godzinę 5:10 zaplanowano pierwszy wylot samolotu relacji Bydgoszcz – Kijów, na linii obsługiwanej przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Samolot w stolicy Ukrainy wyląduje o godzinie 8. Będzie to drugi kierunek ukraiński LOT-u z Bydgoszczy, od kilku miesięcy możemy polecieć bowiem do Lwowa.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 02 sierpień 2018 14:54

Ogłoszono przetarg na budowę basenu w Fordonie

W ciągu dwóch lat przy ulicy Kromera na Tatrzańskim powstanie 3-kondygnacyjny obiekt, którego centralnym elementem będzie park wodny. W środę 1 sierpnia rozpisany został przetarg na prace budowlane. W trakcie budowy jest już natomiast basen na Kapuściskach.

Opublikowano w Bydgoszcz

Tym razem Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy zorganizuje wycieczkę wyjątkowo w poniedziałek, zapisy prowadzone są jednak do piątku, stąd też już teraz warto zapoznać się z jej programem. Podobnie jak w poprzednich tygodniach, będzie ciekawie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu