Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 21 sierpień 2018

Wśród kandydatów na sędziów Sądu Najwyższego znalazł się bydgoski adwokat Grzegorz Hawryłkiewicz, który w ogłoszonym przez Krajową Radę Sądowniczą naborze zgłosił swoją aplikację. Decyzja ta sprowadziła na niego problemy, bowiem Okręgowa Rada Adwokacka w Bydgoszczy zwolniła go z dwóch pełnionych funkcji.

Opublikowano w Bydgoszcz

Rozwój technologii sprawia, że w internecie każdy może publikować właściwie wszystko co mu przyjdzie do głowy. Pozwala to np. rozpowszechniać teorie o tym jak za pomocą szczepionek planuje się dokonać ,,depopulacji ludzkości”, truć mają nas natomiast chemikalia celowo wypuszczane przez latające samoloty tzw. ,,chemitrails”. Gorzej, gdy takie teorie zaczynają rozpowszechniać przedstawiciele polskiego parlamentu, izby która  mimo wszystko powina  starać się dbać o poważny wizerunek.

Opublikowano w Regionalne

Od kilku dni, głównie w mediach społecznościowych, trwa przepychanka w sprawie dofinansowania bydgoskich inwestycji sportowych z pieniędzy rządowych. Prezydent Rafał Bruski zarzuca politykom PiS, że nie postarali się o dofinansowania budowy nowej mariny RTW Lotto-Bydgostii Strony nawzajem oskarżają się również o kłamstwo. Dzisiaj głos w sprawie zabrał poseł Łukasz Schreiber, wiceprzewodniczący sejmowej komisji sportu.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 21 sierpień 2018 10:44

Most w Tryszczynie pnie się w górę

Od kilku dni jadąc droga krajową nr 25, na wysokości budowanego węzła drogi ekspresowej S-5 w Tryszczynie, spotykamy się z reorganizacją ruchu, który prowadzony jest już po infrastrukturze powstającego węzła, w którego dość bliskiej odległości powstaje most nad Brdą. Stopień zaawansowania prac prezentujemy na naszym materiale.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 21 sierpień 2018 10:34

Wiewiórinka jeździ po Polsce

Inowrocławska maskotka Wiewiórinka w dni ożywionego ruchu turystycznego podróżuje po Polsce, ostatnio w Iławie poznała Optysia, iławską miejską maskotkę. Podróże Wiewiórinki są częścią kampanii ,,PromujeMY Inowrocław”.

Opublikowano w Inowrocław

Wiemy jakie nagrody przyznał swoim zastępcą prezydent Rafał Bruski. Informację tą sporządzono po wniosku szefa klubu radnych PiS Mirosława Jamrożego. Zastępcy prezydenta Wasiak czy Mackiewicz mogą jednak na radnego Jamrożego patrzeć z zazdrością.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Maj 2017 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu