Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: środa, 29 sierpień 2018

W 1985 roku rozpoczął się drugi etap nawiedzenia kopii Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. W piątek po raz drugi nawiedzi on Bydgoszcz. Dla młodej, bo utworzonej przez papieża Jana Pawła II w 2004 roku, Diecezji Bydgoskiej będzie to na pewno wydarzenie historyczne.

Opublikowano w Bydgoszcz

Kandydat na prezydenta Inowrocławia z ramienia Zjednoczonej Prawicy Ireneusz Stachowiak zapowiedział, że jak wygra wybory to zlikwiduje Straż Miejską. Wraz z radnym powiatowym Gustawem Nowickim Stachowiak zapowiada również reaktywację Izby Wytrzeźwień.

Opublikowano w Inowrocław

We wtorek w Słonecznym Młynie odbyło się czwarte spotkanie Zawisza Business Club, w trakcie którego do grona sponsorów bydgoskiego Zawiszy dołączyły kolejne podmioty. Spotkanie rozpoczęło się od podsumowania tego co działo się w ostatnim miesiącu klubie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dość krytycznie do trwającego remontu płyty Starego Rynku odniósł się poseł Tomasz Latos, będący kandydatem na prezydenta Bydgoszczy. W jego opinii realizacja remontu w sezonie turystycznym to zły pomysł. Parlamentarzysta dziwi się również, że cały remont potrwa około roku.

Opublikowano w Bydgoszcz

Decyzją ministra Łukasza Szumowskiego Elżbieta Kasprowicz przestaje pełnić funkcję dyrektora oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Bydgoszczy. Oficjalnym powodem odwołania jest utrata zaufania. Sprawa budzi jednak kontrowersje i jest krytykowana przez pracowników.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Październik 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu