Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 30 sierpień 2018

W środę pisaliśmy o konferencji prasowej posła Tomasza Latosa, kandydata PiS na prezydenta Bydgoszczy, którzy zarzucał prezydentowi Rafałowi Bruskiemu, że przebudowa płyty Starego Rynku trwa kilkanaście miesięcy. Prezydent Rafał Bruski dziwi się parlamentarzyście, któremu zarzuca brak podstawowej wiedzy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Wracamy do tematu wycieczek rowerowych, które planuje zorganizować marszałek województwa na przełomie września i października. Wydawało się, że rajdy rowerowe nie są to przedsięwzięcia wymagające większej filozofii, wystarczy bowiem trochę dobrej chęci i pracy oddolnej. Marszałek Piotr Całbecki ma jednak gest i chce na pięć wycieczek przeznaczyć ponad 200 tys. zł.

Opublikowano w Regionalne

Dzisiaj swoją kampanie prezydencką zainaugurował Marcin Sypniewski, który zamierza kandydować z komitetu Czas Bydgoszczy. Jego inaugurację poprzedziły dzwoniące budziki, które mają sygnalizować koniec ery rządów prezydenta Rafała Bruskiego. Sypniewski przestrzega również przed szkodzącymi Bydgoszczy sporami pomiędzy PO i PiS-em.

Opublikowano w Bydgoszcz

Przywykliśmy do tego, że wraz z przyjściem 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny. W tym roku przypada ta data w sobotę, dlatego pierwszy dzwonek uczniowie usłyszą dopiero w poniedziałek 3 września. W okresie gdy oni wypoczywali, na terenie bydgoskich szkół prowadzono szereg inwestycji.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 30 sierpień 2018 16:21

Catenaccio prosto z Włoch II

„Catenaccio prosto z Włoch” jest podsumowaniem kolejki włoskiej Serie A. Wyniki najważniejszych meczów, typy, komentarze, występy polskiej kolonii we Włoszech. Dotychczas pisywałem na łamach portalu na tematy historyczne (patriotyczne) kontynuując tę serię ujawniam swoją drugą pasję – piłkarską ligę włoską. Na stadionach Serie A bywałem wielokrotnie w roli kibica, mediolańskie San Siro, turyńskie Stadio Olimipico czy werońskie Stadio Marcantonio Bentegodi znam jak własną kieszeń.

Opublikowano w Sport
czwartek, 30 sierpień 2018 16:18

W piątek rozpoczyna się Kayakmania

Od piątku Bydgoszcz stanie się kajakową stolicą Polski. Nad Brdę zjadą się miłośnicy kajaków z całej Polski, a kto wie czy nie będzie to impreza o charakterze międzynarodowym. Jutro (piątek) będzie można się spotkać z pierwszym polskim kajakarzem Aleksandrem Dobą, który jako jedyny opłynął samotnie w kajaku Atlantyk, czego dokonał trzykrotnie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Październik 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu