Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 31 sierpień 2018

W piątek rozpoczęła się II edycja Kayakmani, obchodów Międzynarodowego Dnia Kajakarza, zarazem pierwsza edycja której centrum znajduje się w Bydgoszczy. Pierwszą odpowiedzią jakie może paść a zadane w tylu pytanie, będzie na pewno potrzebna pomoc, abyśmy wspólnie pobili rekord Guinnessa.

Opublikowano w Bydgoszcz

W sobotę 1 września przypadnie 79 rocznica wybuchu II wojny światowej. W południe (godzina 12:00) zbierzemy się tego dnia na Cmentarzu Bohaterów Bydgoszczy, aby oddać cześć ofiarom tego konfliktu zbrojnego oraz ofiarom dywersji niemieckiej, która wybuchła 3 września.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dzisiaj SLD zaprezentowało swoje listy do Rady Miasta, zaskoczeniem może być nieobecność na nich wiceprzewodniczącego Rady Miasta Bydgoszczy Jana Szopińskiego, który był w ostatnim czasie jednym z bardziej wyrazistych polityków bydgoskiej lewicy, pokazując asertywność wobec polityki koalicyjnego PO.

Opublikowano w Bydgoszcz

Od poniedziałku 3 września drużyny młodzieżowe Stowarzyszenia Piłkarskiego ,,Zawisza” będą trenować na obiektach Kompleksu Sportowego Zawisza przy ulicy Gdańskiej 163. Zawisza wróci zatem tam, gdzie zawsze było jego miejsce.

Opublikowano w Sport

Zdaniem prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy na budowie łącznika, czyli wydłużenia otwartej w ubiegłym roku obwodnicy Inowrocławia w kierunku węzła Sławięcinek (wylot na Bydgoszcz), nie mogą się kończyć starania miasta o lepszą komunikację ze światem. Włodarz Inowrocławia liczy, że dojdzie w miarę szybkim czasie do rozbudowy dróg krajowych nr 15 w kierunku Torunia, 25 w kierunku Bydgoszczy oraz 15 w kierunku Gniezna (kierunek poznański).

Opublikowano w Inowrocław

Przez lata budynek ten kojarzył się z mieszkańcom Czyżkówka ze sklepem spożywczym. Ostatnio sławę zaś zyskał na forum Rady Miasta Bydgoszczy za sprawą losu jednego z lokatorów. Początek jego wyburzania to można powiedzieć wydarzenie historyczne dla tej dzielnicy, bowiem Czyżkówko bez tego budynku krajobrazowo nie będzie takie samo.

Opublikowano w Bydgoszcz

Na ulicy Poznańskiej codziennie piesi ryzykują życiem, gdy próbują obejść zamknięty chodnik jezdnią, po której odbywa się normalny ruch lub przebiegając przed dwupasmową jezdnie na drugą stronę. Niestety dla ratusza i ZDMiKP bezpieczeństwo w tym momencie nie jest priorytetem.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Maj 2017 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu