Jesteś tutaj: HomeNakielskiAmerykański potentat produkujący opakowania mFlex chce zainwestować w regionie

Amerykański potentat produkujący opakowania mFlex chce zainwestować w regionie

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Krajna i Pałuki poniedziałek, 31 styczeń 2022 09:52

Amerykańska firma ePac Flexible Packaging zajmujący się produkcją elastycznych płytek drukowanych mFlex chce utworzyć trzeci swój zakład w Europie. Jak udało nam się ustalić Amerykanie chcą zainwestować w Paterku pod Nakłem nad Notecią. ePac Flexible Packaging posiada w Europie dwa zakłady – w Silverstone w Wielkiej Brytanii i w Lyonie we Francji.

Zakład ma nosić nazwę ePac Poland North, w branżowych komunikatach prasowych mówi się o jego lokalizacji pomiędzy Bydgoszczą i Poznaniem, nie wskazując jednak konkretnej lokalizacji. Jak ustaliliśmy Amerykanie inwestują w Nadnoteckim Parku Przemysłowym, który mieści się w podnakielskim Paterku.

 

Polityka ePac Flexible Packaging adresowana jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, poprzez oferowanie im optymalnych rozwiązań przy produkcji opakowań.

 

Warte obejrzenia

« Maj 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.

  • Śmierć i zniszczenie – to dzieło waszych przyjaciół!

     To zdjęcia zniszczonego wojną Chersonia, znajdującego się obecnie pod okupacją rosyjską. Okupacyjne władze kilka dni temu zapowiedziały włączenie go do Federacji Rosyjskiej jako terenu anektowanego. Kilka dni temu ukazał się raport, z którego wynika, że w rejonie Chersona Rosjan wspierali Syryjczycy związani z reżimem Al Assada, którego – co najbardziej przeraża – niektórzy lokalni politycy z naszego regionu próbowali prezentować jako przyjaciela.

  • Gdyby zwiększyć liczbę okręgów kto zyska,a kto straci?

    W ostatnim czasie pojawiło się sporo spekulacji na temat zmiany ordynacji wyborczej. Publicznie nikt w obozie rządzącym tego jednak nie potwierdza, stąd też trudno mówić o jakimkolwiek konkrecie. Nie mniej jednak Prawo i Sprawiedliwość reformuje swoje struktury, tworząc 100 komitetów okręgowych – struktury w okręgu bydgoskim będą podzielone na okręg bydgoski (północny) i inowrocławski (południowy). Niektórzy uważają, że to wstęp do zwiększenia liczby okręgów do Sejmu z 41 obecnie do 100. Jakby taka zmiana przełożyła się na wynik wyborów?

Wiadomości z regionu