Jesteś tutaj: HomeNakielskiArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 24 wrzesień 2017

W sobotę zakończyła się kolejna edycja Święta ulicy Długiej, być może już ostatniej, bowiem robić jarmarków w tym miejscu po prostu się nie opłaca. ByLOT szacuje, że koszty są nawet trzykrotnie wyższe od organizacji wydarzeń na płycie Starego Rynku, gdzie organizacja turystyczna planuje przenieść środek ciężkości organizowanych przez siebie wydarzeń na starówce w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 24 wrzesień 2017 19:32

Skrót meczu: Rawys Raciąż – Zawisza

Zwycięstwo Rawysa nad Zawiszą było największą niespodzianką 6 kolejki A-klasy. Gospodarzom na pewno pomagało własne boisko. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego meczu.

Opublikowano w Sport

W trakcie poniedziałkowej sesji Sejmiku Województwa marszałek Piotr Całbecki przedstawi informację o sytuacji spółek wojewódzkich. Oczekują tego radni klubu Prawa i Sprawiedliwości. Największe zainteresowanie będą zapewne budzić dwie spółki: Port Lotniczy Bydgoszcz i Kujawksko-Pomorski Transport Samochodowy we Włocławku.

Opublikowano w Regionalne

Statystyki Portu Lotniczego Bydgoszcz dla bieżącego roku są fatalne. Jeżeli decydenci wyraźnie tej tendencji nie odwrócą, to może pojawiać się coraz więcej głosów kwestionujących sens funkcjonowania w Bydgoszczy lotniska.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 24 wrzesień 2017 12:22

Osada Oxfordu triumfuje na Brdzie

W sobotę odbyła się XXVI edycja Wielkiej Wioślarskiej o Puchar Brdy. Tradycją się stało, że regaty zamyka prestiżowy wyścig pomiędzy brytyjskimi uniwersytetami Oxford i Cambridge. Tegoroczna Wielka Wioślarska okazała się szczęśliwa dla Oxfordu.

Opublikowano w Sport

Warte obejrzenia

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Marszałek chciałby rozmawiać tylko o tym co wygodne, ale to pokazuje kryzys samorządności wojewódzkiej

    Gdy w poniedziałek ukazała się u nas publikacja o tym, że ,,media władzy”, czyli wydawane za nasze pieniądze przez samorządy i tworzone przez urzędników przemilczały krytyczny dla promu w Solcu Kujawskim raport NIK, w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbywała się sesja Sejmiku Województwa. Po wypowiedziach marszałka Piotra Całbeckiego nie należy się specjalnie dziwić, że podlegli mu pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Rozwoju temat przemilczeli w ramach swoich mediów.

  • Polski budżet wchodzi pod lupę Komisji Europejskiej. To sygnał, że się zadłużamy

    Komisja Europejska otworzyła wobec Polski i kilku innych państw procedurę nadmiernego deficytu – jest to co prawda dopiero pierwszy krok, ale jednocześnie jest to wyraźny sygnał, że musimy przestać rozszerzać wydatki państwa. Zdaniem analityków przyczyną tego jest realizacja socjalnych obietnic wyborczych jak waloryzacja 800+, a także konieczność zwiększenia wydatków na armię, co z kolei spowodowane jest sytuacją międzynarodową.

Wiadomości z regionu