Jesteś tutaj: HomePolecaneDachówka Tegalit Protegon od Braas - skuteczna ochrona twojego dachu

Dachówka Tegalit Protegon od Braas - skuteczna ochrona twojego dachu

Napisał  Opublikowano w Polecane czwartek, 20 kwiecień 2017 15:20

Koncern Braas to prawdziwy lider w dziedzinie innowacji. Firma co roku ulepsza obecne i wprowadza nowe rozwiązania techniczne, które mają jeden cel: zaoferować klientom na całym świecie najwyższą możliwą jakość dachówki. Tym razem marka wprowadza na rynek nowoczesną dachówkę betonową Tegalit Protegon.

 Jak zaznacza producent, nowy model w asortymencie nie jest zwyczajną dachówką. Przy jej produkcji wykorzystano specjalistyczne pigmenty, których główną właściwością pozostaje zdolność do odbijania promieniowania podczerwonego serwowanego nam przez słońce. Taki zabieg sprawia, że dach pokryty Tegalitem Protegon odbija do 3 razy więcej promieni podczerwonych i nagrzewa się od spodu nawet o 10 stopni mniej. Dzięki temu w upalne dni możemy zaoszczędzić na klimatyzacji poddasza.

 

Powodem, dla którego Braas zajął się odpornością na promieniowanie podczerwone, jest fakt, że widziane przez nas światło stanowi zaledwie 38% całej energii dochodzącej do nas ze słońca. W porównaniu z widzialnym promieniowaniem, fale podczerwone to aż ponad połowa całego spektrum wysyłanej przez naszą gwiazdę energii. Konieczna zatem okazuje się także realna ochrona przed tym, czego nie jesteśmy w stanie zobaczyć.

 

Trudno nagrzewający się dach w niesamowitej formie

Tegalit Protegon jest odpowiedzią międzynarodowego koncernu dekarskiego Braas na kilka wyraźnie zarysowujących się trendów w sprzedaży dachówek. Ostatnia dekada dobitnie pokazała, że na rynku materiałów budowlanych wzrósł popyt na dachówkę płaską, co oznacza, że inwestorzy coraz chętniej wybierają to ciekawe estetycznie rozwiązanie dla swoich nowopowstających obiektów. Nic dziwnego, efekt zastosowania płaskiej dachówki  charakteryzuje się schludnym, jednolitym i geometrycznym profilem połaci oraz dobrze zarysowującymi się prostymi liniami pokrycia. Doskonale dachówki płaskie pokroju Tegalit Protegon sprawdzają się zatem w budownictwie z nowoczesnym zacięciem, ale też skutecznie odświeżają wizerunek remontowanych budynków.

 

Innym trendem, możliwym do zaobserwowania na rodzimym rynku jest tendencja konsumentów do wybierania ciemnych barw dachu. W związku z tym Braas oprócz opracowania specjalnej metody produkcji nowych dachówek idealnie dostosował też paletę dostępnych barw. Każdy projektant i klient indywidualny może zatem wybierać spośród czterech klasycznie pięknych, ciemnych odcieni dachu.

 

Jeżeli także i tobie podoba się sposób, w jaki prezentuje się nowa, nieszablonowa i oryginalna w kształcie dachówka Tegalit Protegon, już dziś skontaktuj się z hurtownią Polskiego Centrum Dachowego we Wrocławiu i zamów to funkcjonalne i przemyślane rozwiązanie wraz z fachową wyceną i wskazówkami profesjonalistów.

Warte obejrzenia

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?