Jesteś tutaj: HomePolecaneJak znaleźć tanie kredyty gotówkowe?

Jak znaleźć tanie kredyty gotówkowe?

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane niedziela, 10 październik 2021 16:33

Interesuje cię zaciągnięcie kredytu gotówkowego, ale nie wiesz, jaką masz zdolność kredytową lub jaka kwota kredytu jest dla ciebie dostępna? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z rankingów kredytów gotówkowych i tym samym z kalkulatorów, dzięki którym zwiększysz swoje szanse na to, aby dostać kredyt gotówkowy.

Rankingi kredytów gotówkowych to najlepsza opcja na znalezienie najkorzystniejszego i najtańszego na daną chwilę kredytu. Jeśli interesują Cię najtańsze kredyty gotówkowe, koniecznie skorzystaj z kalkulatora, który zwykle znajduje się na stronach z rankingami, wypełnij odpowiednie pola i sprawdź, który bank ma w tym momencie optymalną ofertę dla Ciebie. Dzięki temu udzielenie kredytu jest łatwe i nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy, aby prawidłowo porównać oferty kredytów gotówkowych i wybrać odpowiednią ofertę. To sprawi, że pożyczka gotówkowa będzie tania.

 

Kredyty gotówkowe – dlaczego warto korzystać z rankingu?

Każdy z nas decydując się na kredyt gotówkowy, szuka takiej oferty, która będzie najkorzystniejsza – czyli najtańsza. Jednakże sprawdzanie ofert na stronach banku zajmuje sporo czasu i sprawia, że po pewnym czasie się poddajemy, wybierając to, co wydaje nam się najlepszym rozwiązaniem. Aby mieć pewność, że faktycznie wybieramy na ten moment najtańszy kredyt gotówkowy, warto skorzystać z pomocy rankingu!

 

Popularne rankingi zawsze ukazują najtańsze kredyty gotówkowe i te najbardziej opłacalne. Wystarczy znaleźć kalkulator kredytu gotówkowego, wybrać w nim interesujące nas opcje, wpisać kwotę kredytu oraz okres spłaty lub wysokość miesięcznej raty, a portal samodzielnie pokaże nam najkorzystniejsze oferty. Pamiętaj, że oferty te mogą zmieniać się z dnia na dzień. To, co dziś jest dla Ciebie opłacalne, jutro może okazać się najdroższą opcją. Dlatego informacje te należy sprawdzać na bieżąco, również w dniu, w którym decydujemy się na kredyt gotówkowy online czy w punkcie stacjonarnym.

 

Czym jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania?

Biorąc kredyt gotówkowy, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość odsetek i oprocentowanie. To dodatkowe koszty, które zawsze ponosi się przy kredytach gotówkowych. Dlatego, zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę, koniecznie sprawdź, jak wygląda rzeczywista roczna stopa oprocentowania. RRSO to nic innego, jak całkowity koszt kredytu, który wyraża się jako procentową wartość w ujęciu całego roku.

 

Rata kredytu gotówkowego: malejąca czy równa?

Zastanawiasz się, która rata – malejąca czy równa – będzie odpowiednia dla Ciebie? Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Uważa się, że rata równa nie obciąża tak bardzo zdolności kredytowej. Rata malejąca natomiast na początku okresu kredytowania jest wysoka, ale pod koniec wartość spada. Tym samym kredyt z ratami malejącymi może ostatecznie okazać się tańszym rozwiązaniem. Ponadto raty malejące poleca się klientom, którzy planują szybciej spłacić kredyt gotówkowy.

 

Czy wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć online?

Dziś praktycznie każdy bank umożliwia składanie wniosków o kredyt gotówkowy online. Zanim jednak otrzymasz decyzję kredytową, bank sprawdzi informacje na temat Twojej zdolności kredytowej. Wszystkie sprawy związane z kredytem gotówkowym możesz załatwić w bankowości internetowej. Niektóre banki mogą jednak wymagać wizyty w oddziale banku, na przykład w celu złożenia odpowiednich podpisów.

 

Kredyt gotówkowy online to oczywiście taki sam rodzaj kredytu, jaki otrzymujemy stacjonarnie w interesującym nas banku. Tu także możliwa jest nadpłata kredytu gotówkowego czy po prostu wcześniejsza spłata kredytu. Wszystko jednak załatwiamy przez Internet i nie mamy konieczności stawiania się w oddziale banku.

 

Jeśli zdecydowałeś się na kredyt, ale masz dodatkowe pytania, te również możesz zadać w biurze informacji kredytowej – na przykład na infolinii lub na czacie, jeśli takowy został udostępniony na stronie konkretnego banku. Pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, koniecznie skontaktuj się ze specjalistą!

 

Warte obejrzenia

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?