Jesteś tutaj: HomePolecaneJak spersonalizować ubrania sportowe?

Jak spersonalizować ubrania sportowe?

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane poniedziałek, 28 marzec 2022 20:03

W branży sportowej jest wiele metod nadruku na ubraniach dedykowanych do uprawiania aktywności fizycznej. Która z nich pozwoli na realizację wielu, nawet najbardziej fantazyjnych projektów? Po co w ogóle personalizować stroje sportowe? O tym dowiesz się z naszego tekstu!

Po co personalizować stroje?

Każda drużyna, która chce wziąć udział w oficjalnym meczu, musi mieć odpowiednio oznaczone stroje. Jednym z obowiązkowych elementów, który musi się znaleźć na koszulkach, jest numer zawodnika i nazwa drużyny. Zespoły opcjonalnie dodają również swoje nazwiska, ewentualnie nazwę szkoły jeśli jest to drużyna szkolna i logotypy sponsorów oraz inne projekty graficzne. Jednak nie każda metoda nadruku pozwala na tak wiele. Są bowiem techniki, które umożliwiają drukowanie wyłącznie jednobarwnego projektu.

 

Sublimacja na strojach sportowych

Technika sublimacji jest metodą, którą można stosować na materiałach poliestrowych. Polega ona na wtopieniu we włókna trwałych tuszy, które po ostygnięciu utrwalają się i stają się integralną częścią dzianiny. Chociaż proces jej realizacji jej zaawansowany i wymaga specjalistycznych maszyn — nie musi być kosztowny! Zamawiając stroje siatkarskie PEHA https://pehasports.com/odziez-do-siatkowki/stroje-siatkarskie-meskie w liczbie przynajmniej 6 sztuk (co w przypadku kompletowania strojów dla całej drużyny nie jest trudne) otrzymasz możliwość wykonania na nich bezpłatnej personalizacji wykonanej tą właśnie techniką. Jest to duża oszczędność!

 


 

Gdzie wykonać personalizację?

Tak naprawdę nadruki na ubrania sportowe możesz zrealizować w wielu drukarniach, jednak zamówienie takiej usługi bezpośrednio u producenta strojów sportowych wpłynie nie tylko na łączny czas realizacji takiego zamówienia, ale też nierzadko na niższe koszty (nadruki możesz otrzymać nawet gratis do zamówienia). Jednak nie każdy producent umożliwia taką usługę — przed podjęciem decyzji o zakupie kompletu do gry, sprawdź, czy istnieje możliwość skorzystania z takiej opcji.

 


 

Jeśli chcesz zamówić stroje do gry, pamiętaj, że jednym z niezbędnych elementów związanych z ich realizacją jest personalizacja. To, z jakiej techniki skorzystasz, będzie miało wpływ nie tylko na sam efekt nadruku, ale również na jego cenę i trwałość. Jeśli planujesz zrealizować wielobarwny projekt-sublimacja okaże się w tym celu najlepsza!

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica