Jesteś tutaj: HomePolecaneCo zabrać ze sobą na plażę?

Co zabrać ze sobą na plażę?

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane piątek, 29 lipiec 2022 15:55

Wakacje trwają w najlepsze, a wraz z nimi sezon na plażowanie. Jeśli już jesteśmy nad wodą, spędzamy tam zazwyczaj długie godziny, chcemy więc, by był to czas jak najmilszy i najbardziej komfortowy. O czym więc pamiętać, co wziąć pod uwagę? Przeczytaj!

 

  • Akcesoria do plażowania

Kiedy wybieramy się na plażę, niezależnie od tego, czy nad morzem, nad jeziorem, czy nad oceanem, zazwyczaj spędzamy w tym miejscu naprawdę długie godziny. Nierzadko zabieramy ze sobą dzieci czy zwierzęta. Dlatego musimy mieć ze sobą wszystko, co może nam się przydać. Co wciąć na plażę, by plażowanie było jak najprzyjemniejsze? 

 

  • Namiot na plażę

Namioty na plażę są świetną opcją dla osób, które nie chcą całego dnia spędzić w pełnym słońcu. Taki namiot jest też także doskonałą ochroną dla dzieci – szczególnie, że bez problemu możemy znaleźć model z materiału chroniącego przed promieniowaniem UV. Jeśli więc nasz maluch ma ochotę na drzemkę, namiot świetnie się sprawdzi. Ale nie tylko dlatego. Namiot da nam nieco prywatności, możemy się w nim na przykład bez skrępowania przebrać. Chroni też na przykład przed podmuchami wiatru czy niespodziewanym deszczem.

 

  • Parasol

Wielu z nas bardzo lubi się opalać i wygrzewać na słońcu. Jak jednak wiadomo długotrwałe przebywanie w pełnym słońcu może być niebezpieczne dla naszego zdrowia, więc warto zapewniać sobie cień i chronić przynajmniej głowę przed nadmiernym promieniowaniem. Na plaży może nam w tym pomóc parasol plażowy, który bez problemu powinniśmy wbić w piasek.

 

 

  • Leżaki plażowe

Wygodę i komfort zapewnią nam także leżaki plażowe, które można kupić pod adresem https://shoperly.pl/pl/lezaki-plazowe-260/. Nie każdy lubi cały dzień przeleżeć na piasku. Leżak może być zdecydowanie bardziej wygodną opcją, szczególnie jeśli chcemy na przykład poczytać, rysować, rozwiązać krzyżówkę. Plażowe leżaki są składane, zazwyczaj bardzo poręczne i dzięki nim możemy naprawdę wygodnie wypocząć.

 

 

  • Ręczniki i koce

Oczywiście absolutnym plażowym must have są koce i ręczniki. Będziemy na nich wygodnie leżeć, opalać się, suszyć się po kąpieli i odpoczywać. Może to wydawać się oczywiste, ale często się zdarza, że pakując ręczniki, zupełnie zapominamy o kocu, który jest wygodniejszy niż – nierzadko o wiele mniejszy – ręcznik. 

 

 

  • Parawan

Parawany nad polskim morzem to kwestia dyskusyjna, warto jednak podkreślić, że jeśli są używane zgodnie z przeznaczeniem, naprawdę mają sens. Każdy, kto był nad Bałtykiem, wie, że podmuchy wiatru od morza mogą być naprawdę zimne i chłodne. Dlatego parawan od tej strony może nas uchronić przed takimi powiewami. I to jest właśnie ich prawidłowe przeznaczenie, a nie zajmowanie miejsca na plaży i odgradzanie się od innych.

 

 

  • Kremy z filtrem

Wybierając się na plażę, nie możemy zapomnieć o kremach z wysokim filtrem. Warto posmarować się nie tylko wtedy, kiedy przyjdziemy na plażę, lecz także aplikować go ponownie po każdej kąpieli w wodzie. Dzięki temu ochrona będzie wysoka i skuteczna. 

 

Wyjścia na plażę mogą być świetną zabawą i doskonałym odpoczynkiem, szczególnie jeśli będziemy mieli ze sobą wszelkie potrzebne nam akcesoria.

 

Warte obejrzenia

Warte obejrzenia Ukr

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022