Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: środa, 17 luty 2016
środa, 17 luty 2016 22:48

Cenne zwycięstwo Astorii w Siedlcach

Ważne zwycięstwo odnieśli w Siedlcach koszykarzy Astorii. Bydgoszczanie pokonali SKK Siedlce 99:87. 

 

Opublikowano w Sport

Do separatystycznego głosu radnych PiS na Kujawach Wschodnich, dołącza również lewica. Przewodniczący włocławskiego klubu radnych SLD Krzysztof Kukucki postuluje o powstanie województwa włocławsko-płockiego.

Opublikowano w Regionalne

W Bydgoszczy czy w Solcu Kujawskim powinien powstać port multimodalny? Naukowcy z UKW na dzisiaj nie chcą tego przesądzać. Bydgoska lokalizacja zdaniem samorządowców może być zagrożenia przez plany przebiegu linii wysokiego napięcia Jasiniec – Pątnów. Temu problemowi poświęcone było posiedzenie połączonych komisji Rady Miasta.

Opublikowano w Bydgoszcz

W środę Bydgoszcz była w ogólnopolskich mediach bardzo popularna. Nie była to jednak zbytnio pozytywna promocja. Przed ratuszem jeden z lokalnych dziennikarzy znalazł worki, w których znajdowały się drażliwe dane osobowe. Dokumenty znajdowały się bez nadzoru.

Opublikowano w Bydgoszcz

Głównie politycy skupiają się na odcinku Bydgoszcz – Toruń drogi ekspresowej S-10. Poseł Paweł Skutecki, wraz z klubowymi kolegami z Piły i Torunia uważa, że ważna będzie również zachodnia część S-10 do samego Szczecina. Odpowiedź ministerstwa infrastruktury i budownictwa zbytnio nas jednak raczej nie uspokoi.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 17 luty 2016 10:10

Nauka windsurfingu - cenne wskazówki

Windsurfing z każdym roku cieszy się coraz większą popularnością. Rosnące zainteresowanie tą dyscypliną sportu sprawia, że coraz większa liczba osób decyduje się na rozpoczęcie profesjonalnego szkolenia. Co powinniśmy zrobić, by efekty naszych starań były jak najszybciej widoczne i by nasze umiejętności robiły wrażenie na znajomych?

Opublikowano w Polecane
środa, 17 luty 2016 10:08

Autobus przejechał mężczyznę

Wczoraj przed godziną 11:00 doszło do tragicznego wypadku na ulicy Zamkowej. Przechodzącego w niedozwolonym miejscu mężczyznę uderzył autobus Nadgoplańskiej Komunikacji Autobusowej. Rannego w stanie ciężkim zabrano do szpitala.

Opublikowano w Kruszwica

Sukces o którym mówiono wstępnie, czyli uruchomienie bezpośredniego pociągu z Torunia przez Bydgoszcz do Berlina był przedwczesny. W marcu zostanie uruchomione nowe połączenie ze stolicą Niemiec, ale z Berlina.

Opublikowano w Bydgoszcz

Podczas poniedziałkowej sesji Sejmiku radny PSL Ryszard Kierzek dopytywał się o wykorzystanie linii kolejowej nr 281 w kierunku Wielkopolski. W planach Zarządu Województwa przewiduje się tylko uruchomienie pociągów na odcinku Nakło – Kcynia.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30