Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 11 kwiecień 2016

W środę w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym rozpocznie się Forum Polsko-Ukraińskie. Nad Brdę przyjadą merowie ukraińskich miast, wicemerowie, ukrainscy parlamentarzyści oraz konsul generalny Ukrainy w Polsce Łew Zacharczyszyn. Do Bydgoszczy przyjadą oni przede wszystkim uczyć się od nas.

Opublikowano w Bydgoszcz

Były wiceminister Paweł Olszewski uważa, że rządy Prawa i Sprawiedliwości prowadzą do marginalizacji Bydgoszczy, sprowadzenia jej do roli miasta powiatowego. Parlamentarzysta apeluje do bydgoskich posłów PiS o zadbanie o interesy swojego miasta.

Opublikowano w Bydgoszcz

Nowy telebim na stadionie Zawiszy powinien pojawić się najpóźniej 30 czerwca – zapowiedział prezydent Rafał Bruski. Ambasadorką Mistrzostw Świata do lat 20, które odbędą się w dniach 19-24 lipca na obiektach Zawiszy, będzie utytułowana polska tyczkarka Anna Rogowska, dla której gród na Brdą miał ważne znaczenie w karierze sportowej.

Opublikowano w Sport

Poseł Paweł Olszewski ocenia, iż Klub Parlamentarny jest wstanie poprzeć inicjatywę obywatelską, dążąco do utworzenia Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy. Jest to pokłosie sobotniej wizyty szefa PO Grzegorza Schetyny w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia zapowiadano na konferencji prasowej nowe otwarcie dla Parlamentarnego Zespołu Miłośników Ziemi Bydgoskiej, który miał blisko współpracować z prezydentem Bydgoszczy, radnymi wojewódzkimi i radnymi miejskimi. Od samego początku patrzałem na tę formę organizacyjną z dużą nutą sceptyczności, mając w pamięci niezbyt owocne funkcjonowanie zespołu w poprzedniej kadencji. Nikt nie potrafił mnie po prostu przekonać, że teraz będzie inaczej.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30