Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 09 sierpień 2021

Urząd Miasta Bydgoszczy udzielił spółce SoftBlue pozwolenia budowlanego na wybudowanie Centrum Badawczo-Rozwojowego dedykowanego optymalizacji zarządzania zasobami wodnymi i energetycznymi. Będzie to jedna z większych inwestycji z udziałem kapitału prywatnego w Bydgoszczy w ostatnim czasie.

Opublikowano w Bydgoszcz

W niedzielę zakończyły się Igrzyska Olimpijskie w Tokio, w czasie których Polacy zdobyli 14 medali – początowo wygądało to słabo, ale pod koniec biało-czerwoni przyśpieszyli. Dorobek 14 medali jest najlepszy od Igrzysk Olimpijskich w Sydney w 2000 roku – wtedy również było14 medali, ale aż 6 najcenniejszych złotych. Polska zajęła w Tokio 17 miejsce w klasyfikacji medalowej.

Opublikowano w Sport

W sejmowej komisji zdrowia, ponad podziałami politycznymi, wszystkie ugrupowania poza Konfederacją, są zgodne co do celowości szczepień przeciw COVID-19 i zachęcania obywateli do nich - powiedział w poniedziałek przewodniczący sejmowej komisji zdrowia Tomasz Latos (PiS).

Opublikowano w Regionalne
poniedziałek, 09 sierpień 2021 13:32

Cuiavia wraca do IV ligi

 

Ostatecznie Inowrocław będzie miał w najbliższym sezonie drużynę piłkarską w IV lidze. W poprzedni sezonie pomimo woli walki pilkarze Cuiavii Inowrocław spadli do V ligi. Niespodziewaene wycofanie się tuż przed rozpoczęciem rozgrywek przez Legię Chełmża pozwoliło Cuiavii powrócić klasę wyżej.

Opublikowano w Sport

O potrzebie przebudowy Ronda Jagiellonów, które zostało zaprojektowane w latach 50. mówi się od dawna, ważnym elementem przebudowy ma być dostosowanie go do dzisiejszych standardów, jeżeli chodzi o potrzeby osób niepełnosprawnych. Zanim cokolwiek ruszy trzeba opracować wielowariantową analizę – podjęciem się tego zadania jest zainteresowana tylko jedna firma.

Opublikowano w Bydgoszcz

Z danych Ministerstwa Zdrowia wynika, że w Bydgoszczy w pełni zaszczepione jest ponad 54% populacji, to wciąż mało, aby mówić o odporności populacyjnej, ale wystarczająco, aby sprawić, że wiele obostrzeń w praktyce nie ma wpływu na nasze życie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30