Jesteś tutaj: HomeSportZawisza wraca do gry

Zawisza wraca do gry

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport czwartek, 14 marzec 2019 22:23

Po zimowej przerwie, w sobotę 16 marca wznowione zostaną rozgrywki V ligi. Po 14 kolejkach Zawisza Bydgoszcz zajmuje pozycję lidera (36 punktów) z przewagą 4 punktów do Mustanga Ostaszewo oraz 9 punktów do Startu Pruszcz Pomorski. Są to drużyny z którymi Zawisza przegrał w rundzie jesiennej, w rundzie rewanżowej to jednak niebiesko-czarni będą gospodarzami.

Wszystko wskazuje na to, że rundę wiosenną Zawisza rozegra w roli gospodarza całkowicie przy ulicy Sielskiej w Fordonie, na tamtejszym stadionie CWZS. Stadion Zawiszy przy ulicy Gdańskiej jest przygotowywany do Mistrzostwa Świata U20, stąd też nie ma obecnie specjalnie możliwości wykorzystać go na potrzeby rozgrywek ligowych. Miłą niespodzianką dla fanów Zawiszy, byłoby rozegranie chociażby jednego meczu już pod koniec rundy, gdy stadion Zawiszy nie będzie już objęty nadzorem FIFA.

 

W sobotę 16 marca Zawisza podejmie przy ulicy Sielskiej Promień Kowalewo Pomorskie (początek meczu godzina 12:00). Zespół ten po rundzie jesiennej z dorobkiem 15 punktów zajmuje 14 lokatę. W Kowalewie minimalnie wygrał jesienią Zawisza w stosunku 0:1.

 

Przed nami maraton meczów domowych, bowiem za tydzień Zawisza zmierzy się w Fordonie Naprzodem Jabłonowo Pomorskie, a za dwa z Sokołem Radomin.

 

Warte obejrzenia

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021