Jesteś tutaj: HomeSportHit 15 kolejki przesunięty z powodu COVID-19

Hit 15 kolejki przesunięty z powodu COVID-19

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Sport czwartek, 05 listopad 2020 17:50

Zawisza Bydgoszcz i Włocłavia Włocławek, to obok Lidera Włocławek, na chwilę obecną główni pretendenci w walce o III ligę. W najbliższy weekend Zawisza miał podejmować Włocłavię w meczu na szczycie – ten mecz póki co się jednak nie odbędzie, z powodu stwierdzenia zachorowań na COVID-19 we włocławskim zespole.

 

Pandemia daje się rozgrywkom piłkarskim coraz bardziej we znaki, za nami kolejne kolejki rozgrywane bez udziału publiczności, ponadto wiele meczów w ostatnich dwóch tygodniach nie zostało jeszcze rozegranych – jeżeli bowiem pojawia się zakażenie wokół któregoś z klubów, mecze są przenoszone na inny termin.

 

Nie wiemy kiedy Zawisza zagra z Włocłavią, na razie wyznaczono dodatkowy termin dla 13 kolejki (24-25 października) na Święto Niepodległości 11 listopada – tego dnia zostaną rozegrane zaległe mecze: Kujawiak Kowal – Unia Gniewkowo, Lider Włocławek – BKS Bydgoszcz, Orlęta Aleksandrów Kujawski – Pogoń Mogilno, Start Pruszcz Pomorski – Legia Chełmża oraz Lech Rypin – Sparta Brodnica.

 

Do końca rozgrywek w tym roku czekają nas jeszcze trzy kolejki – 17 kolejka planowana jest na 21 i 22 listopada. W tej kolejce Zawisza zmierzy się z Liderem Włocławek, wcześniej zespół z Włocławka podejmie Sportis Łochowo. Derby Włocławka pomiędzy Włocłavią i Liderem zaplanowane są już n wiosnę – wiosną bowiem zostaną rozegrane jeszcze dwie kolejki z rundy jesiennej.

 

Warte obejrzenia

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021