Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 17 kwiecień 2014

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości z powiatu inowrocławskiego do Parlamentu Europejskiego apelowali o poparcie dla kandydatów reprezentujących tereny miejsko-wiejskie, aby w ramach prac w Brukseli i Straburgu dbali oni o interes mniejszych gmin, a nie tylko dużych metropolii.

Bydgoskie Forum Ekologiczne i były poseł Grzegorz Gruszka uważają, że zastępca prezydenta Grażyna Ciemniak lekceważąc ich sygnały z przed 1,5 roku wykazała brak kompetencji i naraziła miasto na straty. W związku z ostatnim wyrokiem sądu administracyjnego oczekują jej dymisji.

Opublikowano w Bydgoszcz

Bilet półroczny za 60 złotych dla seniorów w wieku 65-70 lat oraz honorowych krwiodawców – proponuje prezydent Rafał Bruski. Wniosek o zmianę taryf skierowany zostanie pod najbliższe obrady Rady Miasta i ma szansę wejść w życie od 1 czerwca.

Opublikowano w Bydgoszcz

W roku 2015 Siłami Odpowiedzi NATO dowodzić będą polscy wojskowi sztabowcy. Do tego zadania przygotowywali się w czasie zakończonych w środę ćwiczeniach ,,Salwador 14”, które zostały przeprowadzone w Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO w Bydgoszczy.

Opublikowano w Magazyn
czwartek, 17 kwiecień 2014 15:24

Rozpoczyna się Triduum Paschalne

Dzisiaj katolicy i prawosławni obchodzą pamiątkę Ostatniej Wieczerzy Jezusa Chrystusa wraz z apostołami, w czasie której ustanowiono sakrament Kapłaństwa i Eucharystii. Wieczorem rozpocznie się święte Triduum Paschalne, czyli okres bezpośrednio poprzedzający święta wielkanocne.

Opublikowano w Regionalne

Ratusz odpowiada na nasze zapytanie dotyczące kosztów ekspozycji bilbordów, w których wyrażany jest pogląd, że batalie o ZIT Bydgoszcz wygrała. Za wydruk i ekspozycję 8 bilbordów bydgoscy podatnicy zapłacą 10 tys. zł.

Opublikowano w Bydgoszcz

Około 10 autokarów na mecz Pucharu Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie ma pojechać na koszt bydgoskich podatników. W ten sposób miasto chce zapewne zniwelować skutki porażki wizerunkowej dla Bydgoszczy, z powodu pustych sektorów.

Opublikowano w Bydgoszcz

Nadwiślański Związek Pracodawców ,,Lewiatan” oraz NSZZ ,,Solidarność” zapraszają kandydatów do Parlamentu Europejskiego na debatę poświęconą rzeczywistemu programowi gospodarczemu oraz problemom regionu. Gospodarzem dyskusji będzie biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30