Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 29 kwiecień 2014

Władze Radomia uważają, że w perspektywie finansowej Unii Europejskiej 2007-2013 ich miasto zostało pokrzywdzone z powodu nieuczciwego podziału dotacji. Z tego powodu skierowano do Parlamentu Europejskiego petycję podpisaną przez 10 tys. mieszkańców. Parlamentarzyści mają się nią zająć w nowej kadencji.

Opublikowano w Regionalne

Wypowiedź byłego polityka Platformy Obywatelskiej wywołała w Polsce burze, zarzuca on bowiem byłej partii premiera Donalda Tuska Kongresowi Liberalno Demokratycznemu, że była finansowana przez niemiecką partię CDU, która miała przekazywać polskim politykom walizki z pieniędzmi. Działacze PO zaprzeczają tym rewelacją, a w archiwum radia PiK można znaleźć reportaż poświęcony temu, jak po przez walizki z pieniędzmi politycy KLD próbowali przekupywać inne partie.

Opublikowano w Bydgoszcz

W czwartek obchodzić będziemy Międzynarodowe Święto Ludzi Pracy, tradycyjnie jak co roku lewica zaprasza na Plac Wolności, gdzie odbędzie się manifestacja poświęcona problemom pracowniczym.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 29 kwiecień 2014 18:39

Rostowski także funduje autokar do Warszawy

Z Bydgoszczy na piątkowy mecz Pucharu Polski do stolicy wyjechać mają w ramach zorganizowanego przez ratusz wyjazdu 23 autokary. Koszty przejazdu 10 z nich pokrywa ratusz, pozostałe będą fundowane przez miejskie spółki, jedną z firm developerskich, wojewodę Ewę Mes oraz kandydata do Parlamentu Europejskiego Jacka Rostowskiego.

wtorek, 29 kwiecień 2014 17:45

Francuzi chcą Tarasiewicza

Awans Zawiszy do finału Pucharu Polski i realne szansę na zdobycie go w najbliższy piątek to przede wszystkim sukces trenerski Ryszarda Tarasiewicza. Być może opuści on wkrótce Bydgoszcz i podejmie pracę we Francji.

Opublikowano w Sport

Z okazji 240 rocznicy wybudowania Kanału Bydgoskiego, który połączył Wisłę z Notecią powiat nakielski zaprasza na okolicznościowe rejsy statkiem Władysław Łokietek. Najbliższe odbędą się w sobotę 3 maja.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Lider listy wyborczej Polski Razem Jarosława Gowina Maciej Marzec publicznie podpisał we wtorek weksel, na mocy którego wypłaci każdemu swojemu wyborcy po 10 tys. zł, jeżeli nie dotrzyma swoich obietnic wyborczych.

Przed tygodniem Rada Miejska w Inowrocławiu przyjęła plan rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla swojej gminy. Liczące ponad 100 stron opracowanie zakłada bardzo ambitne plany, których powodzenie zależeć będzie nie tylko od inowrocławskich samorządowców, ale także życzliwości władz wojewódzkich.

Opublikowano w Inowrocław

30 sierpnia 1994 roku w mieszkaniu przy ulicy Żmudzkiej w Bydgoszczy w sposób brutalny zamordowano 22-letnią młodą kobietę. Przez 20 lat ta wstrząsająca sprawa nie została wyjaśniona, policjanci nie byli wstanie bowiem wykryć sprawcy. Dopiero w ostatnich dniach zatrzymano 46-latka, sąsiada ofiary, któremu zarzuca się to morderstwo.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 29 kwiecień 2014 14:57

Ostatnie godziny na rozliczenie się z PIT

Środa jest ostatnim dniem na złożenie zeznania podatkowego za rok 2013. Osoby, które nie wywiążą się z tego obowiązku muszą się liczyć z dotkliwymi karami.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30