Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 11 wrzesień 2014

Pod koniec sierpnia Rada Miejska w Nakle nad Notecią podjęła uchwałę o ustanowieniu patrona ronda, w którym krzyżują się ulicę Kcyńska i Szubińska w Paterku. Będzie ono nosić nazwę – Powstańców Wielkopolskich.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

W Polsce o tytuł mistrzowski walczą najlepsi siatkarze na świecie, ciężko mówić jednak, aby Polacy z tytułu bycia gospodarzami czuli się specjalnie dumni, gdyż meczy nie można obejrzeć w ogólnodostępnych kanałach telewizyjnych. Praktycznie specjalnie atmosfery tego turnieju w naszym kraju nie czuć.

Opublikowano w Regionalne

W poniedziałek na konferencji prasowej marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki zapowiedział złagodzenie niekorzystnych dla transportu kolejowego zapisów Planu Zrównoważonego Rozwoju Transportu Publicznego. Konkrety do dzisiaj nie zostały jednak przedstawione - a jak zapowiadał marszałek - jego intencją jest przyjęcie go przez Sejmik już pod koniec września.

Opublikowano w Regionalne

Telewizja TTV zrealizowała reportaż o sporze niepublicznego przedszkola ,,Smyk” w Inowrocławiu, które prowadzi indywidualną terapie dla dzieci chorych na autyzm, z Urzędem Miasta. Padają zarzuty, że ratusz zabiera część dotacji przekazywanych przez ministerstwo na specjalistyczną opiekę. Przedszkole stanęło na krawędzi bankructwa.

Opublikowano w Inowrocław

W dniu 25 sierpnia Sejmik uznał skargę prezesa Stowarzyszenia Samorządna Bydgoszcz Sławomira Michalskiego za niezasadną – chodzi dokładniej o nowy podział województwa kujawsko-pomorskiego na okręgi wyborcze, gdzie Bydgoszcz traci jednego reprezentanta. Michalski zapowiedział, że sprawę skieruje do Sądu Administracyjnego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Zarejestrowane kilka tygodni temu Stowarzyszenie Samorządna Bydgoszcz zapowiada, że wystartuje w najbliższych wyborach z listy Porozumienia Dombrowicza. Liderzy zapowiadają, że zamierzą walczyć o przywrócenie mieszkańcom prawa do współdecydowania o swoim mieście, a osiągnięcie tego celu będzie tylko możliwe we współpracy z bezpartyjnym prezydentem.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 11 wrzesień 2014 14:38

Nabrzeże TMMB już oficjalnie

Dzisiaj rozpoczął się X Kongres Stowarzyszeń Regionalnych, którego gospodarzem jest Bydgoszcz. Pierwszym oficjalnym punktem kongresu było odsłonięcie nabrzeża, które nosi imię jednego ze współorganizatorów wydarzenia – Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Biura Rady Miasta informuje nas, że na najbliższym posiedzeniu w dniu 24 września w porządku obrad znajdzie się punkt – Współpraca CWZS ,,Zawisza” a Stowarzyszenie Piłkarskie ,,Zawisza” szkolące dzieci. Radni będą mieli możliwość zadawania pytań prezydentowi oraz zarządowi CWZS.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30