Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: środa, 17 wrzesień 2014

Na wiecu przed bydgoskim ratuszem w listopadzie ubiegłego roku były prezydent Bydgoszczy twierdził, że wśród radnych Platformy Obywatelskiej, którzy chcieli zmienić nazwę mostu mającego wcześniej nosić im. prezydenta Lecha Kaczyńskiego nastąpiło zdziczenie. Zapewne jeszcze jakiś czas temu młody celebryta polityczny Łukasz Kulpa zarzuciłby mu, że ,,onanizuje się Smoleńskiem”. Przy najbliższych wyborach samorządowych obaj panowie będą raczej współpracować pod jednym sztandarem.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 17 wrzesień 2014 17:53

Do szpitala w Tucholi podrzucono noworodka

Wczoraj przed północą w poczekalni tucholskiego szpitala znaleziono noworodka. Policja szuka obecnie matki dziecka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że urodziło się ono około 2 godzin przed podrzuceniem.

Opublikowano w Regionalne

Przedstawiciele komitetu Konstantego Dombrowicza, który zamierza kandydować na prezydenta Bydgoszczy, w środowe popołudnie przeprowadzili akcję wyrywania chwastów na Rondzie Grunwaldzkim. W ten sposób chcieli symbolicznie zakomunikować, że zieleń bydgoska jest zaniedbana.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 17 wrzesień 2014 15:30

ZIT w powiecie nakielskim bez Nakła

Powiat nakielski wraz z gminami Mrocza, Sadki i Kcynia zawarł porozumienie na utworzenie Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych – na zadania inwestycyjne samorządy uzyskają około 5,9 mln euro.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Konsul honorowy Chorwacji proponuję, aby kładka dla pieszych łącząca Operę Nova z Wyspą Młyńską nosił imię światowej sławy śpiewaka Jana Wiktora Kiepury. Ten pomysł już jednak nie do końca podoba się dyrektorowi Opery Nova, gdyż nie widzi zbytnio jego związków z Bydgoszczą. Decyzje w tej sprawie mają podjąć w przyszłym tygodniu radni.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 17 wrzesień 2014 13:39

Powiat inowrocławski demograficzną dziurą

Jak wynika z prezentowanych przez GUS danych dotyczących dzietności, w powiecie inowrocławskim przeciętna liczba dzieci jest najniższa w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Opublikowano w Inowrocław

Na wiosnę na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo Technologicznego ma powstać centrum logistyczne niemieckiej sieci handlowej LIDL. Prace w nim może znaleźć około 200 osób, a obsługiwać ma ono 4 województwa. Prezydent Rafał Bruski na Facebook-u pisze, że jest to imponująca inwestycja.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30