Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 18 wrzesień 2014
czwartek, 18 wrzesień 2014 23:48

Poseł zrezygnuje z funkcji i zostanie radnym?

Z informacji jakie do nas docierają liderem listy Platformy Obywatelskiej w okręgu nr 2 do Sejmiku będzie wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Zdrowia Jarosław Katulski.

Opublikowano w Regionalne
czwartek, 18 wrzesień 2014 20:57

Symulacja procesów usługowych

Symulacja procesu jest szeroko wykorzystywana w procesach logistycznych i usługowych. Przewóz ładunków, zarządzanie terminalami kontenerowymi, odprawa pasażerów na lotniskach, logistyka dystrybucji, czy w końcu obsługa pacjenta w szpitalu czy załatwianie reklamacji to przykładów zastosowania symulacji procesu w warunkach pozaprodukcyjnych.

Opublikowano w Polecane

Kandydatka na prezydenta Bydgoszczy na targowisku ,,Białym” w Fordonie przedstawiła problem bydgoskich kupców, którzy przegrywają konkurencję z obcokrajowcami działającymi na czarno. Obecnie na konferencji handlarze nie kryli gorzkich słów władzom miasta, przez które czują się lekceważeni.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 18 wrzesień 2014 19:38

TMMB chce być apolityczne

Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy podjęło dzisiaj uchwałę, z której wynika, że ta organizacja nie poprze w najbliższych wyborach żadnych kandydatów na prezydenta i radnych.

Opublikowano w Bydgoszcz

Europoseł Kosma Złotowski dość aktywnie rozpoczął tę kadencję Parlamentu Europejskiego od wystawy w rocznicę agresji ZSRR na Polskę, na której akcentowana jest zbrodnia katyńska wykonana przez sowietów. Zważając na niską świadomość mieszkańców Europy Zachodniej, ale też i polityków – na pewno inicjatywa ta jest ważna, Można czuć jednak mały niedosyt, że zapomniano o tragicznych wydarzeniach z okresu II wojny światowej w naszym regionie.

Opublikowano w Regionalne
czwartek, 18 wrzesień 2014 16:54

Egzaminy na prawo jazdy już w październiku

Tak przynajmniej wynika z najnowszych deklaracji dotyczących rozpoczęcia działalności przez filię Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Inowrocławiu. W tym przypadku jednak zanosi się, że październikowego terminu uda się dochować.

Opublikowano w Inowrocław
czwartek, 18 wrzesień 2014 10:53

Zielono jest w naszej Bydgoszczy

O zielonej Bydgoszczy śpiewała kiedyś Irena Santor. Działania władz miasta na rzecz ekologii doceniło ostatnio też Ministerstwo Środowiska, które Bydgoszcz obok Tczewa, Gdańska i Chojnic uznało za najbardziej zielone miasta w Polsce.

Opublikowano w Bydgoszcz

W piątek z rana bydgoski Sąd Okręgowy ogłosi wyrok w sprawie procesu jaki wytoczył radnemu Tomaszowi Redze prezes Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Stanisław Drzewiecki. Sprawa ta prowadzona była przez dobre 4 lata, na sali rozpraw zeznawało wielu świadków, czynni i mniej aktywni politycy, samorządowcy. Jutro powinniśmy poznać jednak odpowiedź na pytanie – czy radny miał prawo opublikować w prasie List Otwarty do prezydenta, w którym pisał o nieprawidłowościach w MWiK.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 18 wrzesień 2014 07:20

Powiat nakielski na ZIT będzie stratny

Gminy Kcynia, Mrocza i Sadki we współpracy ze starostwem powiatowym otrzymają na inwestycje w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych 5,9 mln euro, czyli około 24 milionów złotych. Za tak małe pieniądze nie da się zrealizować nic sensownego, co by w jakikolwiek sposób dało awans cywilizacyjny tym terenom.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Warte obejrzenia

« Październik 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31