Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 22 wrzesień 2014
poniedziałek, 22 wrzesień 2014 19:39

Apelują do Jasiakiewicza o kandydowanie na prezydenta

Przewodniczący Rady Miasta Roman Jasiakiewicz zamierza ubiegać się w listopadowych wyborach o mandat radnego sejmiku. Otrzymaliśmy list od grupy naukowców i byłej posłanki, w którym z dniem dzisiejszym apelują oni do niego o ponowne rozważenie startu na prezydenta Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu zaprasza mieszkańców na debatę z udziałem władz gminnych i powiatowych, która poświęcona będzie zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem.

Opublikowano w Inowrocław
poniedziałek, 22 wrzesień 2014 16:48

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury rozbudowuje się

Już pod koniec 2015 roku mieszczące się przy Placu Kościeleckich w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury będzie miało do dyspozycji nową nowoczesną salę, która służyć będzie bydgoskiej i nie tylko kulturze. W uroczystości uczestniczyli najważniejsi w województwie samorządowcy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Przetargi na realizację kujawsko-pomorskich odcinków drogi ekspresowej S-5 według harmonogramu powinny być rozpisany we wrześniu. Nie wszystko udało się jednak administracyjnie zrealizować w terminie, stąd też pojawią się małe opóźnienia, co w Bydgoszczy już budzi niepokój. Interwencje w tej sprawie podjął Radosław Sikorski.

Opublikowano w Regionalne
poniedziałek, 22 wrzesień 2014 16:13

SLD chce uhonorować Michała Winiarskiego

W niedzielę oczy całej Polski były zwrócone na pojedynek siatkarskiej reprezentacji Polski z Brazylią, który zakończył się wielkim sukcesem biało-czerwonych – zdobyciem mistrzostwa świata. Kandydaci na radnych SLD przypominają, że kapitan naszej reprezentacji Michał Winiarski wychował się w Bydgoszczy i w barwach Chemika stawiał pierwsze siatkarskie kroki. W ich opinii powinien on zostać uhonorowany w Alei Bydgoskich Autografów przy ulicy Długiej.

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 22 wrzesień 2014 13:12

Fitch ocenia finanse Bydgoszczy jako stabilne

W opinii międzynarodowej agencji ratingowej ,,Fitch” Bydgoszcz dobrze zarządza finansami stąd też miasto utrzymało ocenę dla zadłużenia w walucie krajowej i zagranicznej na poziomie ,,BBB”, zaś długoterminowy rating krajowy na poziomie ,,A(pol)”. Perspektywa obu ratingów jest stabilna.

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 22 wrzesień 2014 13:03

Znamy ,,Plan Transportowy” po korekcie

Urząd Marszałkowski w końcu ujawnił poprawioną wersję ,,Planu Zrównoważonego Rozwoju Transportu Zbiorowego” dla województwa kujawsko-pomorskiego. Część zgłaszanych na etapie konsultacji uwag została uwzględniona, z punktu widzenia zachodniej części województwa jest to jednak bardzo mała ilość.

Opublikowano w Regionalne
poniedziałek, 22 wrzesień 2014 09:13

Lokomotywy wyborcze do Rady Miasta

Na formalne zgłoszenie kandydatów na radnych komitety mają jeszcze kilka tygodni, ale już właściwie najważniejsze nazwiska są opinii publicznej znane. KWW Porozumienie Dombrowicza zaprezentowało całe listy, zaś pozostałe duże komitety liderów swoich list – wiemy zatem między kim będzie się toczyć główna walka w poszczególnych okręgach.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30