Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 23 wrzesień 2014

W czasie posiedzenia komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego kandydatka na prezydenta Małgorzata Stawicka przedstawiła postulaty kupców z Fordonu, którzy żalili się na nieuczciwą konkurencję ze strony obcokrajowców, którzy sprzedają niewiadomego pochodzenia towar ,,na czarno”.

Opublikowano w Bydgoszcz

Przed tygodniem zespół młodzików Zawiszy Bydgoszcz pokonał na bocznym boisku Spójnie Białe Błota. Jeden z ojców, który przywiózł na ten mecz dwóch synów przeszedł dość szczegółową kontrolę samochodu, jak się okazuje w ramach walki z pseudokibicami, którzy z Tych na Śląsku jechali do Chojnic.

Opublikowano w Bydgoszcz

W opinii prezydenta Bronisława Komorowskiego przed nową premier Ewą Kopacz trudny okres, w czasie którego przypadną trzy kampanie wyborcze. Życzył on nowej premier i członkom jej Rady Ministrów odwagi i rozwagi przy podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłości Polski.

Opublikowano w Regionalne
wtorek, 23 wrzesień 2014 15:03

Zawisza chce mieć zupełnie nowy herb

Od dłuższego czasu jesteśmy świadkami dążenia zarządu klubu WKS Zawisza Bydgoszcz SA do zmiany koloru tła w herbie z białego na złoty, który ma nawiązywać do tradycji klubu. Ostatecznie podjęto jednak kroki, aby w tle herb był żółty, czyli kompletnie nie związany z historią bydgoskiego klubu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Kilka organizacji społecznych i politycznych z naszego regionu opracowało wspólny ,,Plan Rozwoju Transportu Zbiorowego” dla naszego województwa. Czym różni się on od dokumentów Urzędu Marszałkowskiego? Przede wszystkim tym, że zakłada on rozwój siatki połączeń kolejowych w zachodniej części województwa.

Opublikowano w Regionalne

Tak przynajmniej uważa Marcin Wroński lider Nowego Inowrocławia, który zauważa, że od czasu powstania Galerii Solnej starówka w mieście wymiera.

Opublikowano w Inowrocław
wtorek, 23 wrzesień 2014 10:25

Wyborcze wędrówki polityków PiS

W niedzielę Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło czołówki swoich list wyborczych do Rady Miasta Bydgoszczy. Co najbardziej się rzuca w oczy, to dość szerokie zjawisko tzw. ,,spadochroniarstwa”. Czyli duża część kandydatów startuje z innych okręgów niż mieszka.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 23 wrzesień 2014 07:41

Dlaczego wycięto drzewa akacjowe?

Od piątku na obiektach CWZS od strony ulicy Gdańskiej wycinano i wywożono drzewa akacjowe przy boisku ze sztuczną nawierzchnią. O sprawie poinformowali nas mieszkańcy Osiedla Leśnego, którzy byli nieco zdziwieni podejmowanymi działaniami. Próbujemy ustalić czy CWZS miał zgodę na wycinkę drzew.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2015 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30