Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 12 marzec 2021

Wyroki sądów uchylające kary administracyjne nakładane przez sanepid za naruszanie obostrzeń epidemicznych sprawiły, że kolejni przedsiębiorcy postanowili pójść pod prąd z rządem. Okazuje się jednak, że to nie jest regułą , póki co dość boleśnie przekonuje się o tym właściciel bydgoskiego solarium, na którego sanepid nałożył 10 tys. zł kary.

Opublikowano w Bydgoszcz

W środę odbyła się konferencja Młodej Lewicy, młodzieżówki Lewicy, w czasie której padły apele o to, aby GDOŚ wstrzymało pracę nad odcinkiem Bydgoszcz – Toruń drogi ekspresowej S-10, z uwagi na konieczność wycinki części Puszczy Bydgoskiej. W piątek, w tym samym miejscu do sprawy odniosła się Młoda Prawica, młodzieżówka Porozumienia Jarosława Gowina, wyrażając zdanie przeciwne.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dzisiaj w południe w wielu częściach Polski odbyła się minuta ciszy i zadumy, jako hołd oddany wszystkim, którzy zmarli na COVID-19. Dzisiaj minął bowiem rok od stwierdzenia pierwszej ofiary na COVID-19 w Polsce. Również dzisiaj w województwie kujawsko-pomorskim łączna liczba ofiar przekroczyła granicę 3 tys.

Opublikowano w Regionalne

Od 11 marca rząd pozwolił na wznowienie działalności uzdrowisk, już tego dnia w inowrocławskich solankach pojawili się pierwsi kuracjusze. Nie od razu otworzyły się co prawda wszystkie uzdrowiska, wśród tych co od razu skorzystali z możliwości przyjmowania gości jest Uzdrowisko Inowrocław.

Opublikowano w Inowrocław

Polska w ramach Funduszu Odbudowy Europy – Next Generation UE ma mieć do dyspozycji 57 mld euro. Obecnie trwają dyskusję na rozdysponowaniu tej kwoty, bydgoska aktywistka podnosząca od lat problem skażenia terenów po dawnych zakładach chemicznych Zachem uważa, że ten fundusz mógłby pomóc konkretnie zrekultywować tereny zdegradowane chemicznie. Popiera ją w tym formacja Szymona Hołowni.

Opublikowano w Bydgoszcz

W czasie pandemii COVID-19 zostaliśmy zmuszeni do częstszego korzystania z komunikacji video za pośrednictwem internetu. Studenci Collegium Medicum w Bydgoszczy realizują projekt mający na celu wykorzystanie nowoczesnych technologii do przeciwdziałania izolacji seniorów, które może prowadzić do depresji.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30