Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 12 styczeń 2024
sobota, 13 styczeń 2024 00:29

Szkoła NATO po gruntownym remoncie

International School of Bydgoszcz to międzynarodowa szkoła działająca w Bydgoszczy, nazywana też popularnie szkołą NATO, bowiem sporą część uczniów stanowią dzieci oficerów z Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO w Bydgoszczy. Obiekt znajdujący się przy ulicy Bośniackiej przechodził w ostatnich miesiącach duży remont, w efekcie którego znacznie poprawiły się warunku dydaktyczne.

Opublikowano w Bydgoszcz

Za kilka tygodni minął dokładnie dwa lata jak Ukraina stawia opór rosyjskiej agresji, wszystko jednak wskazuje, że wojna nie zmierza ku końcowi. Zmęczony tym jest coraz bardziej zachód, szczególności Stany Zjednoczone, co może ograniczyć zachodnie wsparcie militarne dla Ukrainy. Bez pomocy zachodu Ukraina tak długo nie mogłaby się bronić.

Opublikowano w Magazyn

Kilka dni temu Najwyższa Izba Kontroli przedstawiła plan pracy na 2024 rok, wraz z podziałem na delegatury koordynujące poszczególne kontrole. Delegatura NIK w Bydgoszczy na 2024 rok otrzymała dwa zadania, które ściśle dotykają tematyki inwestycji drogowych. Zważywszy na to, że te kontrole będzie koordynować bydgoska delegatura, czynności kontrolne obejmą obu zagadnień w naszym województwie.

Opublikowano w Regionalne

Ujemne temperatury dały się odczuć nie tylko ludziom, ale także zwierzętom. W tym okresie do właścicieli czworonogów należy zapewnienie im właściwych warunków, nie uczynienie tego jest nie tylko niemoralne, ale grożą za to kary. Przekona się o tym mieszkanka Żołędowa w gminie Osielsko.

Opublikowano w Bydgoszcz

W ubiegłym roku przy kampusie Politechniki Bydgoskiej w Fordonie powstało Akademickie Centrum Sportu. Władze uczelni od samego początku zapowiadały, że ten obiekt docelowo będzie służył nie tylko społeczności akademickiej, ale też mieszkańcom, w szczególności Fordonu, gdzie tego typu infrastruktury sportowej brakuje. Od nowego tygodnia mieszkańcy będą mogli korzystać z siłowni, sali cardio oraz zajęć fitnes.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30