Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 11 kwiecień 2013

Stowarzyszenie ,,KoLiber” poinformowało na konferencji prasowej, że w Bydgoszczy funkcjonuje obecnie dwanaście ulic i placów nawiązujących do komunistycznego systemu totalitarnego. Młodzi w ramach akcji ,,Goń z pomnika bolszewika” apelują do bydgoskich radnych do podjęcia stosownych uchwał.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 11 kwiecień 2013 16:09

Wzrost bezrobocia zatrzymał się

W Bydgoszczy liczba bezrobotnych zmalała od 28 lutego do 31 marca o 18 osób. Nie jest to znaczący spadek, ale po wzrostach o kilkaset osób miesięcznie, sytuacja się ustabilizowała. Niestety gorzej już wygląda sytuacja w powiecie bydgoskim.

Opublikowano w Bydgoszcz

Radny PO Henryk Procek z Inowrocławia zachęca młodych z Bydgoszczy do dyskusji na temat bliższej współpracy obu miast.

Opublikowano w Regionalne
czwartek, 11 kwiecień 2013 11:55

Bydgoszcz potrzebuje szkolnictwa zawodowego

W środę w bydgoskim ratuszu odbyła się konferencja zorganizowana przez Bydgoski Klaster Przemysłowy. Dużo uwagi poświęcono potrzebie promowania szkolnictwa zawodowego, które nie ma obecnie najlepszej opinii.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dzisiaj o godzinie 18 w Hotelu Słoneczny Młyn Stowarzyszenie Metropolia Bydgoska organizuje ,,Wieczór z Bydgoszczą”. Zaproszone na niego są wszystkie osoby, którym bliska jest Bydgoszcz.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Wrzesień 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
  • Pesa dostarczy przynajmniej jeden nowy pociąg dla województwa

    W środę Urząd Marszałkowski rozstrzygnął przetarg na dostawę nowych pociągów dla województwa kujawsko-pomorskiego. Wiemy, że pociąg typu ELF będzie kosztował prawie 47 mln zł. Nie wiemy natomiast ile dokładnie uda się kupić w najbliższych latach nowych pociągów.

  • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

    Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

Wiadomości z regionu