Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 05 kwiecień 2013

1 maja w w Szubińskim Domu Kultury odbędzie się VI edycja turnieju tańca o puchar Burmistrza Szubina, który tę imprezę objął honorowym patronatem.

Opublikowano w Krajna i Pałuki
piątek, 05 kwiecień 2013 18:50

O korupcji przed meczem z Arką

Zupełnie inna atmosfera miała przyświecać sobotniemu pojedynkowi w Bydgoszczy. Zamiast piłkarskiego święta na boisku i trybunach głośniej mówi się o korupcyjnej aferze.

Opublikowano w Piłka nożna
piątek, 05 kwiecień 2013 18:04

Były prezydent próbuje wrócić do polityki?

Stowarzyszenie My Bydgoszczanie to na bydgoskiej scenie społeczno-politycznej nowy podmiot, chodź znajdują się w nim twarze doskonale znane bydgoszczanom. Nowa organizacja zaczęła od zdecydowanego startu – wzywając prezydenta Rafała Bruskiego do zmiany stawek za odbiór odpadów.

Opublikowano w Bydgoszcz

W niedzielę o godzinie 12:45 na terenie Exploseum rozpocznie się nowy cykl imprez, których celem jest przybliżenie bydgoszczanom i turystom mało znanych aspektów historii grodu.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 05 kwiecień 2013 15:25

Zostaną uhonorowani w urodziny Bydgoszczy

W kwietniu minie 667 lat od momentu w którym król Kazimierz Wielki nadał Bydgoszczy prawa miejskie. Tradycją się stało, że zasłużonym osobom oraz instytucją Rada Miasta wręcza medale z wizerunkiem tego władcy.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 05 kwiecień 2013 14:44

Jest zgoda Sejmu na prawo jazdy w Inowrocławiu

Być może już niedługo inowrocławianie będą mogli ponownie zdawać egzamin na prawo jazdy we własnym mieście. Sejm przyjął dzisiaj ustawę, która daje możliwość egzaminowania na kategorie A i B w miastach prezydenckich.

Opublikowano w Inowrocław
piątek, 05 kwiecień 2013 14:30

Zarzucają Arrivie stosowanie dumpingu

Komisja Przetargowa Urzędu Marszałkowskiego zdecydowała, że regionalne przewozy w kujawsko-pomorskim będzie obsługiwać firma Arriva. Będąca dzisiaj z wizytą w Bydgoszczy prezes Przewozów Regionalnych Małgorzata Kurczewska – Łaska poinformowała, że przewoźnik złożył odwołanie od tej decyzji. Zagrożone może być 740 miejsc pracy.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2014 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
  • Pesa dostarczy przynajmniej jeden nowy pociąg dla województwa

    W środę Urząd Marszałkowski rozstrzygnął przetarg na dostawę nowych pociągów dla województwa kujawsko-pomorskiego. Wiemy, że pociąg typu ELF będzie kosztował prawie 47 mln zł. Nie wiemy natomiast ile dokładnie uda się kupić w najbliższych latach nowych pociągów.

  • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

    Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

Wiadomości z regionu