Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 04 marzec 2016
piątek, 04 marzec 2016 21:22

Jastrzębski Węgiel zgniótł Łuczniczkę

Po sensacyjnym zwycięstwie w Bełchatowie bydgoscy siatkarze mieli pójść za ciosem i pokonać Jastrzębski Węgiel. Tak się jednak nie stało. 

 

Opublikowano w Sport
piątek, 04 marzec 2016 21:15

Artego rozgromiło, Astoria rozbita

Nie było wielkich emocji w starciu Artego Bydgoszcz i Pszczółki AZS UMCS Lublin. Łatwo piątkowe spotkanie wygrały zawodniczki Tomasza Herkta.

 

Opublikowano w Sport

W Dąbrowie Górniczej, która świętuje 100-lecie nadania praw miejskich, odbywa się XXXVII Zgromadzenie Ogólne Związku Miast Polskich, związane z 25-leciem restytucji związku. Z tej okazji przyznano Srebrne Laury dla najlepszych samorządów ostatniego ćwierćwiecza. Jedynym miastem wyróżnionym w województwie kujawsko-pomorskim jest Bydgoszcz.

Opublikowano w Bydgoszcz

Przyszłość 56. Bazy Lotniczej w Inowrocławiu nie jest zagrożona zapewnia wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki. Resort obrony w zakupie nowych śmigłowców dla polskiej armii widzi szansę dla rozwoju tej bazy oraz Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 w Bydgoszczy.

Opublikowano w Inowrocław

Wczoraj informowaliśmy, iż prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie niedopełnienia obowiązków służbowych przez dyrektora inowrocławskiego szpitala. Na obecnym etapie nie postawiono żadnych personalnych zarzutów. Publikujemy poniżej oświadczenie dyrektora szpitala Eligiusza Patalasa.

Opublikowano w Inowrocław

Ford Fokus w wyniku kolizji na Rondzie Jagiellonów uderzył w wiatę przejścia podziemnego. To zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie, gdyż bezpośrednio zagrożone było bezpieczeństwo pieszych. Na szczęście nikomu nic się nie stało, również osobie kierującej samochodem.

Opublikowano w Bydgoszcz

Jutro (sobota) minie dokładnie 100 dni od uroczystego otwarcia bydgosko-toruńskiej spalarni odpadów komunalnych, która pełni również funkcję elektrociepłowni. Instalacja pracowała już jednak nieco wcześniej, co związane było z technologicznym procesem jej uruchamiania.

Opublikowano w Bydgoszcz

Najwyższa Izba Kontroli ocenia iż oddział NFZ w Bydgoszczy niewłaściwie przygotował postępowania konkursowe na realizację rehabilitacji leczniczej. Kontrolerzy zarzucają nierzetelną weryfikację ofert oraz niską transparentność. Zastrzeżenia dotyczą również finansowania ponadlimitowych świadczeń.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
  • Czy dojdzie do zmiany na fotelu marszałka? Na dzisiaj nie ma poważnych kontrkandydatów

    Piotr Całbecki marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego jest od 2006 roku, czyli za dwa lata może świętować dwudziestolecie na tym stanowisku. Na dzisiaj wydaje się on głównym kandydatem na kolejną kadencję. Po cichu słychać już w różnych środowiskach głosy ,,czas na marszałka” z Bydgoszczy, zapewne te głosy będą się pojawiać jeszcze bardziej wyraziście w kampanii wyborczej, ale będziemy je mogli traktować głównie jako kiełbasę wyborczą.

  • Celnicy potwierdzają, że granica z Ukrainą pod względem rolnym nie jest szczelna

    Protesty rolników nadal trwają – w naszym województwie blokowana jest chociażby spory fragment drogi ekspresowej S5. Przyjrzyjmy się problematyce o jakiej mówią rolnicy i temu jak to może zostać rozwiązane.

Wiadomości z regionu