Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 20 grudzień 2020

Przebieg ostatniej sesji Rady Miasta Bydgoszczy, a tak naprawdę także kilku wcześniejszych, nie jest specjalnym powodem do dumy. Z tak negatywną oceną w rozmowie z nami zgadzają się przedstawiciele klubów obecnych w tym gremium. Jedną z głównych przyczyn jaką można wysnuć z rozmów z nimi, to ogólna zła atmosfera polityczna w Polsce. Czy jednak jest szansę poprawić wzajemne relacje, bo w tym składzie Rada Miasta będzie obradować jeszcze przez 3 lata?

Opublikowano w Bydgoszcz

W ostatnich latach senator Andrzej Kobiak zapraszał bydgoszczan na koncert świąteczny z balkonu Święcickiego, który można było oglądać z Placu Wolności. W tym roku gromadzić się nie wolno, stąd też koncert we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury odbył się on-line. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z tego koncertu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Oby życzenia "zdrowia" składane w Sylwestra nie były dla niektórych ostatnimi — powiedział PAP dr n. med. Paweł Rajewski, specjalista chorób zakaźnych. Zaapelował, aby w tym roku zrezygnować z dużych spotkań w okresie świątecznym i noworocznym.

Opublikowano w Magazyn

21 grudnia Sejmik Województwa planuje uchwalić budżet na 2021 rok, jest to uchwała ważna w kontekście ostatniego chaosu na kolei. W poniedziałek radni mają także uchwalić Strategię Rozwoju Województwa do 2030 roku, czyli wyznaczyć kierunki rozwoju województwa na przyzłą dekadę.

Opublikowano w Regionalne

Był ładny spadek, ale to stanęło, bo ludzie "rozkręcają się" przed świętami - powiedział w sobotę PAP wirusolog prof. Włodzimierz Gut, odnosząc się do liczby nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Ocenił, że rząd "nie ma wyboru" i musi wprowadzać nowe obostrzenia.

Opublikowano w Magazyn

Warte obejrzenia

« Listopad 2015 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Wiadomości z regionu