Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 18 sierpień 2023

Welcome Airport Services Sp. z o. o. to największa w Polsce firma świadcząca usługi lotniskowe dla linii lotniczych, począwszy od sprzedaży biletów i odpraw bagażowych, przez obsługę maszyn na pasie startowym. Spółka obsługuje największe polskie lotniska i zatrudnia ponad 2 tys. pracowników – na tej liście nie ma co prawda Bydgoszczy, ale w spółce jest wyrazisty bydgoski akcent.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 18 sierpień 2023 10:48

O psach, które jeżdżą koleją

Pod koniec sierpnia odbędzie się premiera ekranizacji powieści Romana Pisarskiego ,,O psie który jeździł koleją”. Przy tej okazji PKP Intercity postanowiło się pochwalić swoją polityką związaną z podróżowaniem czworonogów. W pierwszych trzech miesiącach 2023 roku przewoźnik miał przewieść 104 tys. czworonogów oraz 31 mln ludzkich pasażerów – Psy bardzo często podróżują pociągami PKP Intercity – ocenia Tomasz Gontarz, wiceprezes PKP Intercity.

Opublikowano w Regionalne

Po co dziennikarze skoro element prasowy życia publicznego mogą realizować urzędnicy? Przynajmniej będziemy szybsi uwierzeniu, że żyjemy w mieście mlekiem i miodem płynącym, a włodarze ratusza niosą za sobą pasmo samych sukcesów, za którymi ciężko już nadążyć. Próba podołania temu zadaniu, aby o wszystkich sukcesach nadążyć poinformować, to wręcz heroiczny czyn, który zasługuje na ogromne uznanie. Bardziej na serio! Po budzącym kontrowersje Bydgoszcz Informuje ratusz planuje kolejną gazetę.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Listopad 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
  • Czy dojdzie do zmiany na fotelu marszałka? Na dzisiaj nie ma poważnych kontrkandydatów

    Piotr Całbecki marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego jest od 2006 roku, czyli za dwa lata może świętować dwudziestolecie na tym stanowisku. Na dzisiaj wydaje się on głównym kandydatem na kolejną kadencję. Po cichu słychać już w różnych środowiskach głosy ,,czas na marszałka” z Bydgoszczy, zapewne te głosy będą się pojawiać jeszcze bardziej wyraziście w kampanii wyborczej, ale będziemy je mogli traktować głównie jako kiełbasę wyborczą.

  • Celnicy potwierdzają, że granica z Ukrainą pod względem rolnym nie jest szczelna

    Protesty rolników nadal trwają – w naszym województwie blokowana jest chociażby spory fragment drogi ekspresowej S5. Przyjrzyjmy się problematyce o jakiej mówią rolnicy i temu jak to może zostać rozwiązane.

Wiadomości z regionu