Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 20 sierpień 2023

Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski chce wynająć 30 samochodów na cztery lata, jak wczytamy się w specyfikę przetargu to wymagania co do luksusów są spore, a to oznacza, że najem nie musi być wcale tani.

Opublikowano w Regionalne

Druga połowa sierpnia przyniosła na kolejne upalne dni, w którym wręcz zmagamy się z temperaturami. Jak optymalnie wietrzyć pomieszczenia, aby zachować w nich jak największy komfort, w sytuacji gdy nie mamy klimatyzacji? Przedstawiamy zalecenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Morskiej.

Opublikowano w Regionalne
niedziela, 20 sierpień 2023 16:43

Firma z Wielenia zbuduje przedszkole w Cielu

Duże emocje polityczne w gminie Białe Błota budziła kwestia budowy przedszkola w Cielu, o ile wszyscy byli zgodni co do potrzeby jego powstania, to wójt toczył z radnymi spór o jego cenę. 11 sierpnia ostatecznie wykonano jednak wykonawcę, co dla społeczności gminy powinno temat zamknąć.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
  • Czy dojdzie do zmiany na fotelu marszałka? Na dzisiaj nie ma poważnych kontrkandydatów

    Piotr Całbecki marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego jest od 2006 roku, czyli za dwa lata może świętować dwudziestolecie na tym stanowisku. Na dzisiaj wydaje się on głównym kandydatem na kolejną kadencję. Po cichu słychać już w różnych środowiskach głosy ,,czas na marszałka” z Bydgoszczy, zapewne te głosy będą się pojawiać jeszcze bardziej wyraziście w kampanii wyborczej, ale będziemy je mogli traktować głównie jako kiełbasę wyborczą.

  • Celnicy potwierdzają, że granica z Ukrainą pod względem rolnym nie jest szczelna

    Protesty rolników nadal trwają – w naszym województwie blokowana jest chociażby spory fragment drogi ekspresowej S5. Przyjrzyjmy się problematyce o jakiej mówią rolnicy i temu jak to może zostać rozwiązane.

Wiadomości z regionu