Jesteś tutaj: HomeBydgoszczGazeta Krakowska promuje swoim czytelnikom weekendowy wypad do Bydgoszczy

Gazeta Krakowska promuje swoim czytelnikom weekendowy wypad do Bydgoszczy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 25 lipiec 2021 12:40

Portal Gazety Krakowskiej zaprasza w swojej publikacji na weekendowy wypad do Bydgoszczy, informując w tytule, że można w niecałą godzine przylecieć z Krakowa do Bydgoszczy samolotem.

W publikacji Magdaleny Domańskiej-Smoleń znajdziemy wiele nawiazań do historii Bydgoszczy, a także opisów największych obecnie atrakcji turystycznych – czy to rejsów po Brdzie, Exploseum, a także Muzeum Mydła i Historii Brudu. Promowane są uroki Wyspy Młyńskiej, znajdziemy również nawiązania do wyremontowanych niedawno Młynów Rothera.


Bydgoszcz na weekend to strzał w dziesiątkę. Lotowski samolot z Krakowa startuje w piątek o godz. 8.40, o 9.30 już można podziwiać ziemię kujawsko-pomorską, a kilkanaście minut później zjeść późne śniadanie na bydgoskiej Starówce. Lot powrotny odbywa się w niedzielę o godzinie 21.30 – czytamy na portalu.

 

Bydgoskie lotnisko zaprosiło dziennikarzy

Dwa tygodnie temu na zaproszenie Portu Lotniczego Bydgoszcz na trzydniowy Press Tour zaproszono grupę dziennikarzy z Małopolski. W czasie pobytu w województwie kujawsko-pomorskim pokazano im Bydgoską Wenecję, toruńską starówkę. Dodatkowo w programie pojawiło się Chełmno i Inowrocław.

 

- Chcemy ożywić turystykę krajową. Połączenie lotnicze Bydgoszcz-Kraków to znakomita oferta dla osób, które chcą w czasie weekendu poznać atrakcyjny region Kujawsko-Pomorski. – mówi Zbigniew Ostrowski, Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Warte obejrzenia

  • Najlepsze polskie koszykarki powalczą nad Brdą o Puchar Polski

    W 2018 roku zawodniczki bydgoskiego Basket25 zrobiły niespodziankę zdobywając Puchar Polski. Pod koniec stycznia będą miały ponownie na to szansę, na dodatek przed własną publicznością, bowiem tegoroczny turniej Suzuki Puchar Polski odbędzie się na bydgoskiej Arenie Bydgoszcz, nad samą Brdą. Turniej rozpocznie się w piątek 28 stycznia, a zakończy w niedzielę 30 stycznia.

  • CWZS Zawisza staje się historią

    Zgodnie z podjętą w środę uchwałą, dzisiaj – z dniem 31 grudnia – rozwiązany zostaje Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy ,,Zawisza”, można powiedzieć spadkobierca 75 tradycji wielosekcyjnego klubu sportowego Zawisza Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

    

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.

Wiadomości z regionu