Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 19 listopad 2012
poniedziałek, 19 listopad 2012 23:20

Inwestycje w Kruszwicy

Jednym z zakończonych w tym roku przedsięwzięć inwestycyjnych jest przebudowa drogi gminnej Gocanowo – Gocanówko. Inwestycja  miała na celu zwiększenie funkcjonalności drogi, tak, aby korzystanie z niej nie było problemem dla żadnych pojazdów, w tym transportu rolniczego. Technologia oraz surowce, jakich użyto przy przebudowie tego odcinka mają gwarantować  wytrzymałość drogi na długi okres.

Opublikowano w Inowrocław
poniedziałek, 19 listopad 2012 21:11

Wspomnienia w Ślesinie

Inicjatywą Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana było zorganizowanie 16 listopada br. w Ślesinie spotkania pt. Ślesin moja mała Ojczyzna. Wstępem do niego była msza św. w intencji Małej Ojczyzny odprawiona przez ks. Zbigniewa Ciorkowskiego.

Opublikowano w Krajna i Pałuki
poniedziałek, 19 listopad 2012 21:08

Debata bez rozstrzygnięcia

W sali sesyjnej bydgoskiego ratusza odbyła się dzisiaj debata poświęcona funkcjonowaniu straży miejskiej w naszym mieście. Wzięli w niej udział przedstawiciele grupy która zbierała podpisy w sprawie likwidacji tej formacji, służb mundurowych oraz bydgoscy samorządowcy.

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 19 listopad 2012 12:20

Miasto chce inwestować, cięcia w administracji

Skarbnik miasta Piotr Tomaszewski przedstawił wstępne założenia budżetu gminy na rok 2013. Nowością będzie partycypacyjny budżet inwestycyjny.

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 19 listopad 2012 11:38

Posłowie PiS przyjadą w sprawie Zachemu

Jutro o godzinie 14 w Domu Technika NOT odbędzie się posiedzenie Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Powodem zwołania posiedzenia w Bydgoszczy jest sytuacja zakładów Zachem i Formet.

Opublikowano w Bydgoszcz