Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 20 listopad 2012

Magdalena Waloch z Platformy Obywatelskiej wystąpiła z wnioskiem, aby Rada Miejska Inowrocławia przyjęła stanowisko w sprawie rozbudowy drogi krajowej nr 15, w celu  poprawy komunikacji Inowrocławia z Toruniem i Gnieznem.

Opublikowano w Inowrocław

We wtorek w Bydgoszczy odbyło się wyjazdowe posiedzenie Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Dyskutowano o sytuacji bydgoskich zakładów Zachem oraz o inowrocławskim Solino.

Opublikowano w Inowrocław
wtorek, 20 listopad 2012 21:33

Klub Parlamentarny PiS broni Zachemu (wideo)

Mariusz Błaszczak, Maks Kraczkowski, Paweł Szałamacha, to tylko kilka nazwisk uczestników posiedzenia Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, które odbyło się w Bydgoszczy. Tematem spotkania był upadek polskiego przemysłu, w szczególności sytuacja w bydgoskim zakładzie Zachem, który jest w fazie likwidacji.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 20 listopad 2012 19:56

Doradca nie do ruszenia

W opinii Centrum Analiz Fundacji Republikańskiej Polacy utrzymują zbyt przerośniętą biurokrację. Problem ten wzrasta, gdy zauważymy, że wielu urzędników posiada niekorzystne dla podatników umowy o pracę.

Opublikowano w Regionalne
wtorek, 20 listopad 2012 19:00

Budowa zatok w Studzienkach i Wiszkach

Zarząd Dróg Wojewódzkich wybuduje trzy zatoki autobusowe przy Drodze Wojewódzkiej nr 246 łączącej Nakło z Kcynią.

Opublikowano w Krajna i Pałuki
wtorek, 20 listopad 2012 18:44

Nazywamy ulice w Kruszwicy

Gmina Kruszwica rozpoczęła realizację projektu nadania ulic. W Kruszwicy powstawanie nowych osiedli, domków jednorodzinnych oraz przedsiębiorstw zmusza do uporządkowania komunikacji na terenach zachodniej i południowej starej części miasta oraz północnej od strony os. „Zagople”.

Opublikowano w Inowrocław

Pracownica recepcji w Zachemie, za której zmiany doszło do wtargnięcia około 300 związkowców do siedziby firmy została dyscyplinarnie zwolniona z artykułu 52 Kodeksu Pracy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Patrol ruchu drogowego inowrocławskiej Policji, dzięki informacji od obywatela zatrzymał kierowcę autobusu. Okazało się, że prowadził pod wpływem alkoholu.

Opublikowano w Inowrocław
wtorek, 20 listopad 2012 11:03

Kibice Lecha rozrabiali w Strzelnie

Pobicie trzech mężczyzn i uszkodzenie samochodu, to efekt postoju kibiców Lecha Poznań w Strzelnie.

Opublikowano w Regionalne

Zbliża się dzień Świętego Mikołaja, z tej też okazji budzą się Motocyklowi Mikołaje! W dniach 24 i 25 listopada oraz 1 i 2 grudnia odbędzie się zbieranie pieniędzy w centrach handlowych. Moto Mikołaje to akcja trwająca niezmiennie od kilku lat na terenie bydgoskich centrów handlowych i nie tylko. W tym roku organizatorzy akcji zbierają środki na zakup aparatury dla szpitala dziecięcego. Pieniądze trafią na oddział Pediatrii, Kardiologii i Reumatologii Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego  i. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy. 

Opublikowano w Bydgoszcz