Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: środa, 21 listopad 2012
środa, 21 listopad 2012 23:48

Dofinansowanie usuwania azbestu

W Gminie Mrocza powstał zamysł o zwrócenie się po środki finansowe do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu celem pomocy przy usuwaniu azbestu.

Opublikowano w Krajna i Pałuki
środa, 21 listopad 2012 22:48

Mieszkańcy będą mogli parkować taniej

ZDMiKP chce obniżyć wysokość abonamentu w strefie płatnego parkowania, dla mieszkańców centrum.

Opublikowano w Bydgoszcz

Jak pisaliśmy na naszym portalu - radna Inowrocławia Magdalena Waloch liczy na poparcie Rady Miejskiej w sprawie rozbudowy drogi krajowej nr 15.

Opublikowano w Regionalne

Klub Parlamentarny Platformy Obywatelskiej przygotować ma nowelizacje regulacji dotyczących ruchu drogowego, zaproponowanych przez posłankę Beatę Bublewicz – informuje tygodnik ,,Polityka”.

Opublikowano w Regionalne

Prezydent miasta Inowrocławia Ryszard Brejza przelał na papier swoje niezadowolenie z powodu przedłużającej się budowy obwodnicy. Owe pismo zaadresowane było do wojewody kujawsko-pomorskiego - Ewy Mes.

Opublikowano w Inowrocław

W czwartek o godzinie 18-tej w hotelu Słoneczny Młyn odbędzie się konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Metropolia Bydgoska.  Do udziału zaprasza się organizacje społeczne funkcjonujące w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Żninie chce by kwota 12 mln złotych, której nie wykorzysta Urząd Marszałkowski na rewitalizacje linii kolejowej nr 209 przeznaczyć na kujawsko-pomorski odcinek linii nr 356.

Opublikowano w Krajna i Pałuki
środa, 21 listopad 2012 13:46

Parada tramwajowa na otwarcie nowej linii

Jutro nastąpi uroczyste otwarcie jednej z większych inwestycji w Bydgoszczy, w okresie ostatnich lat – Linii tramwajowej do Dworca PKP.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 21 listopad 2012 13:28

Umowa unijna na 2 mln złotych

Wczoraj  w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu podpisano bardzo ważną dla Inowrocławia umowę. Dotyczy ona realizacji projektu unijnego „Uzdrowisko Inowrocław rozwój funkcji uzdrowiskowej – III etap”.

Opublikowano w Inowrocław
środa, 21 listopad 2012 12:19

Postawą rektora UKW zajmą się posłowie

Kwestia zdjęcia krzyża w swoim gabinecie i w sali senatu UKW przez rektora tej uczelni przenosi się z serwisów społecznościowych do Sejmu.

Opublikowano w Bydgoszcz