Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 22 listopad 2012
Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 318

Diecezjalna Akcja Katolicka wzywa Alma Mater Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego do przywrócenia krzyża w sali senatu. Z kolei jeden z zespołów parlamentarnych wystosował wobec decyzji rektora UKW krytyczne stanowisko.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 22 listopad 2012 20:32

Wystawa gołębi pocztowych w Mroczy

Termin wystawy: 25.11.2012 r.
Miejsce wystawy: Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy, ul. Śluzowa 6
Program Wystawy:

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Dla mnie wartością Bydgoszczy jest muzyka i medycyna  - mówił w Muzeum Etnograficznym wicemarszałek Edward Hartwich, w ramach spotkania będącego elementem prac nad Strategią Rozwoju Województwa. W jego opinii w przypadku Bydgoszczy istotne są działania w celu ochrony dziedzictwa i kultury.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 22 listopad 2012 19:13

Jest nowy prezes Polonii

Rada Nadzorcza ŻKS Polonia Bydgoszcz S.A. rozstrzygnęła konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu. W jego wyniku na stanowisko szefa żużlowej spółki został powołany Maciej Korda

 

Opublikowano w Sport
czwartek, 22 listopad 2012 18:33

Tramwaje znowu pojadą do dworca (foto+wideo)

Po 22 latach uruchomiona została ponownie linia tramwajowa do dworca PKP. W uroczystym przecięciu wstęgi uczestniczyła wojewoda Ewa Mes, przedstawiciele ratusza, władz wojewódzkich, młodzież szkolna i bydgoszczanie.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 22 listopad 2012 17:46

Europoseł o polityce obronnej UE (wideo)

Za dużo słów i za mało czynów – tak w czasie posiedzenia plenarnego w Strasburgu podsumował prace nad wspólną polityką obrony Unii Europejskiej poseł do PE Janusz Zemke.

Opublikowano w Posłowie
czwartek, 22 listopad 2012 17:34

Areszt tymczasowy za usiłowanie rozboju

Od pewnego czasu funkcjonariusze inowrocławskiej Policji byli w trakcie wyjaśniania sprawy 22-letniego mężczyzny dotyczącej usiłowania rozboju. Sprawca w dniu 18 października bieżącego roku, usiłował wyłudzić pieniądze od znajomego grożąc mu przy tym nożem.

Opublikowano w Inowrocław
czwartek, 22 listopad 2012 15:49

Głos Instytutu w kwestii BiT City

Prezes Instytutu Rozwoju Bydgoszczy Aleksandra Socha z niepokojem odnosi się do planów marszałka, który chce, aby stacja Bydgoszcz Główna była końcową dla BiT City.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 22 listopad 2012 15:33

WIZZ AIR wybrał Szczecin

Od wielu tygodni internauci rozważali nad możliwością uruchomienia połączeń Wizz Air w Bydgoszczy, w miejsce zlikwidowanych  linii lotniczych OLT Express. Dzisiaj przewoźnik ogłosił uruchomienie połączeń ze Szczecina do Skandynawii.

Opublikowano w Bydgoszcz