Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 23 listopad 2012
piątek, 23 listopad 2012 22:54

SLD pyta Ministra Skarbu o Zachem

Zarząd Miejski Sojuszu Lewicy Demokratycznej przyjął w czwartek stanowisko w sprawie sytuacji w zakładach Zachem, które skierowane zostało do Ministra Skarbu Mikołaja Budzanowskiego.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 23 listopad 2012 19:07

Startuje serwis samorządowy

Niezmiernie miło jest mi zaprezentowanie Państwu  nowego projektu związanego z Portalem Kujawskim, jakim jest serwis adresowany głównie do samorządowców, parlamentarzystów, organizacji społecznych oraz osób zainteresowanych funkcjonowaniem gmin.

Opublikowano w Samorząd
piątek, 23 listopad 2012 18:37

Przebudowa dworca na liście priorytetowej

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaktualizowało listę priorytetową programu Infrastruktura i Środowisko. Na tej liście znalazła się przebudowa dworca głównego w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 23 listopad 2012 15:15

Konferencja Gospodarcza PiS

W sobotę w hotelu Holiday Inn odbędzie się konferencja gospodarcza, której głównym elementem  będzie dyskusja na temat zakładów Zachem.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 23 listopad 2012 14:44

Walczyli o obwodnice w Bydgoszczy (foto+wideo)

Kilkunasto osobowa grupa mieszkańców Inowrocławia z radnymi i prezydentem Ryszardem Brejzą przyjechała do siedziby wojewody Ewy Mes, by domagać się wydania Zezwolenia Realizacji Inwestycji Drogowej dla obwodnicy.

Opublikowano w Inowrocław

Jutro na stacji kolejowej Bydgoszcz Wschód w ramach obchodów Dnia Kolejarza (według kalendarza obchodzonego w niedzielę) zobaczyć będzie można wystawę pamiątek i eksponatów związanych z koleją.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 23 listopad 2012 01:01

Prezydent Komorowski honorowym doktorem UKW

Ustaliliśmy, że na wiosnę prezydent RP Bronisław Komorowski ma odebrać tytuł honoris causa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Opublikowano w Bydgoszcz