Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 26 listopad 2012

Komisarz Johannes Hahna w imieniu Komisji Europejskiej poinformował europosła Janusza Zemke, że droga ekspresowa S5 w najbliższym czasie nie powstanie.

Opublikowano w Regionalne
poniedziałek, 26 listopad 2012 20:32

Posłów nie interesuje Inowrocław? (wideo)

Rada Miejska Inowrocławia przyjęła w środę stanowisko między innymi do marszałka Całbeckiego w sprawie rozbudowy drogi krajowej nr 15. W czasie debaty nad tym punktem zarzucano posłom z regionu, że Inowrocław interesuje ich tylko w czasie kampanii wyborczej.

Opublikowano w Inowrocław
poniedziałek, 26 listopad 2012 19:42

Powstanie sztandar Brygady Lotnicznej

W dniu dzisiejszym w inowrocławskim ratuszu odbyło się posiedzenie Rady Miejskiej. Jednym z tematów, który został podjęty w czasie obrad przez radnych było utworzenieKomitetu Fundatorów Sztandaru dla 1 Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych .

Opublikowano w Inowrocław

W programie TVP Bydgoszcz ,,Polityka dla ludzi” senator PO Jan Rulewski przyznał, że jego koledzy z partii, w tym poseł Paweł Olszewki lekko przeszarżowali obiecując budowę drogi ekspresowej S5 w najbliższy czasie.

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 26 listopad 2012 19:08

FMS broni rektora UKW

Bydgoska młodzieżówka SLD wystosowała list do rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, w którym wyrażają poparcie dla działań na rzecz apolitycznego i świeckiego uniwersytetu. Do usunięcia krzyży z przestrzeni publicznej namawiają także inne polskie uczelnie wyższe.

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 26 listopad 2012 12:39

Jak Polska ma się bogacić?

Prezes Instytutu imieniu Jana III Sobieskiego Jan Staniłko podczas sobotniej konferencji gospodarczej Prawa i Sprawiedliwości mówił o długofalowej polityce rozwoju gospodarczego.

Opublikowano w Regionalne
poniedziałek, 26 listopad 2012 10:02

Walczą o powrót Golloba

W sobotę przed operą Nova, gdzie miało miejsce uroczyste otwarcie festiwalu Cammerimage grupa kibiców Polonii Bydgoszcz stanęła z transparentem z napisem – We fight for our star – Tomasz Gollob. Bruski don’t sleep!

Opublikowano w Bydgoszcz