Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: środa, 28 listopad 2012
środa, 28 listopad 2012 22:34

Radny pyta o BiT City

Interpelacje w sprawie szybkiej kolei metropolitarnej BiT City, złożył radny Stefan Pastuszewski, który jest niezadowolony z planowanego przebiegu tej kolei.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 28 listopad 2012 21:04

Minister Sprawiedliwości w Inowrocławiu

W inowrocławskich Solankach minister sprawiedliwości Jarosław Gowin mówił o przyszłości Aleksandra Ignatienki, który ma zostać wydalony stronie rosyjskiej. W konferencji z ministrem uczestniczył także poseł Krzysztof Brejza.

Opublikowano w Inowrocław
środa, 28 listopad 2012 18:59

Krew życiem

Krew jest istotną substancją w organizmie człowieka, szczególnie ważną w chwilach zagrożeń życia. Takie, zdarzają się codziennie chociażby w wyniku wypadków komunikacyjnych. Ten płyn ustrojowy wykorzystywany jest w licznych operacjach ratujących życie, zdrowie pacjenta. Dlatego bardzo ważnym jest zrozumienie potrzeby oddawania krwi. Na uwadze powinno się mieć dobro drugiego człowieka i ograniczony czas by udzielić mu pomóc.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Na dzisiejszym posiedzeniu Rada Miasta Bydgoszczy przyjęła stanowisko w sprawie trwających prac nad strategią rozwoju województwa.

Opublikowano w Regionalne

Obecnie jeżeli nasze parkowanie w strefie będzie dłuższe niż wartość wykupionego biletu, to w przypadku zauważenia tego przez kontrolerów zmuszeni jesteśmy dopłacić za dodatkowy czas. Od nowego roku będziemy w takim sytuacji traktowani jako parkujący bez biletu, za co grozić będzie 50 złotowy mandat.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 28 listopad 2012 11:11

Kazimierz Drozd wiceprzewodniczącym

Radny SLD Kazimierz Drozd został wybrany przez Radę Miasta Bydgoszczy na funkcję wiceprzewodniczącego. Wybór nowego wiceprzewodniczącego był związany ze śmiercią radnego Lecha Lewandowskiego.

 

Opublikowano w Bydgoszcz