Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 29 listopad 2012
piątek, 30 listopad 2012 00:31

15 lat ośrodka terapii uzależnień

Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień istnieje już 15 lat! Aby uczcić okres czasu i działania, jakie podjęte zostały przez Ośrodek, zorganizowano okazjonalne spotkanie.

Opublikowano w Inowrocław
czwartek, 29 listopad 2012 21:30

Radny zarzuca prezydentowi nepotyzm (wideo)

Prezydent nie zapomniał o Panu Mikołajskim i posadę dla niego w KPEC-u znalazł – powiedział nam o nominacji Konrada Mikołajskiego na funkcję wiceprezesa Komunalnego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej radny Tomasz Rega.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 29 listopad 2012 18:42

O ważnych dla Inowrocławia inwestycjach

W Urzędzie Miasta Inowrocławia odbyło się dzisiaj spotkanie z reprezentującym Zarząd Województwa wicemarszałkiem Dariuszem Kurzawą. Rozmawiano o strategii rozwoju województwa.

Opublikowano w Inowrocław

W nocy po zgłoszeniu mieszkańców z Błonia, strażnicy miejscy znaleźli torbę, w której zamkniętych było kilkanaście młodych psów.

Opublikowano w Bydgoszcz

Rada Miejska Kcyni przyjęła w czwartek apel do Samorządu Województwa, w którym wnioskuje o uznanie rewitalizacji kujawsko-pomorskiego odcinka linii kolejowej nr 356 za zadanie priorytetowe w strategii rozwoju województwa do roku 2020.

 

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Urząd Marszałkowski prowadzi prace nad strategią rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego do roku 2020. Opracowany dokument oparty będzie o wnioski zgłoszone przez samorządy. Podmiotem reprezentującym największą liczbę mieszkańców, biorącym udział w konsultacjach jest Bydgoski Obszar Funkcjonalny w skład którego wchodzi Bydgoszcz oraz okoliczne gminy (między innymi Solec Kujawski, Złotniki Kujawskie, Szubin, Nakło, Mrocza, Koronowo, Dobrcz).

Opublikowano w Samorząd

Kwotę 33,5 mln złotych otrzymają jednostki podległe miastu Bydgoszczy z Programu Operacyjnego Infrastruktura Środowisko.

Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej na przebudowę bydgoskiej sieci ciepłowniczej otrzymać ma 17,5 mln złotych. Za te pieniądze zmodernizowanych ma być ponad 5 km sieci ciepłowniczej, co pozwoli na ograniczeni emisji dwutlenku węgla i mniejsze straty cieplne przy przesyle.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 29 listopad 2012 10:32

W obłokach wraz z Dreamlinerem

Właśnie na bydgoskim lotnisku rozpoczyna się prezentacja samolotu Boeing 787 Dreamliner, który jest najnowszą produkcją tego koncernu. Udział w niej bierze prezydent Rafał Bruski.

Opublikowano w Bydgoszcz