Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 06 listopad 2012
wtorek, 06 listopad 2012 21:29

Powiat walczy o drogę S5

Budowa drogi ekspresowej S5 jest  najważniejszą inwestycją dla całego regionu, także dla powiatu nakielskiego. W związku z opóźnieniami przy realizacji tej inwestycji interwencję podjęła Rada Powiatu Nakielskiego.

Opublikowano w Krajna i Pałuki
wtorek, 06 listopad 2012 20:54

Utrudnienia na węźle zachodnim

Od środy wiadukt przy ulicy Grunwaldzkiej  (obok ulicy Bronikowskiego, w kierunku do Ronda Grunwaldzkiego) będzie zamknięty.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 06 listopad 2012 19:30

Wirtualny spacer po Bydgoszczy

Serwis wirtualnykraj.pl współpracujący ze Związkiem Powiatów Polskich do którego należy Bydgoszcz przygotował panoramę Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

W odpowiedzi na zwolnienie dziennikarzy Rzeczpospolitej Prawo i Sprawiedliwość zapowiada wzmocnienie pozycji niezależnych dziennikarzy i potępia  karanie za słowo.

Opublikowano w Regionalne
wtorek, 06 listopad 2012 16:29

Inowrocław skarży ustawę śmieciową

Od przyszłego roku odpowiedzialne za utylizację śmieci będą gminy. Zgodnie z przepisami będą musiały one rozpisać przetarg na te usługi i tutaj buntuje się prezydent Ryszard Brejza, gdyż w jego opinii jest to niekorzystne dla gminy.

Opublikowano w Inowrocław
wtorek, 06 listopad 2012 15:43

Stowarzyszenie popiera likwidacje A+T

Głos w sprawie planu zmiany taryf biletowych w komunikacji publicznej przedstawiło Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego, które w piśmie do ZMiKP przedstawiło swoje propozycje korekt.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 06 listopad 2012 10:09

BiT City mało korzystne dla Bydgoszczy

W 2013 roku pociągi z Bydgoszczy do Torunia jeździć będą co godzinę, a w godzinach szczytu co 30 minut. Tak ma funkcjonować kolej metropolitarna BiT City. Przyglądamy się czy jest to korzystne dla naszej części regionu rozwiązanie.

Opublikowano w Regionalne

Najwyższa Izba Kontroli przyjrzała się inwestycjom drogowym w największych miastach.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 06 listopad 2012 01:20

Idea niepowtarzalności

Z ramienia Urzędu Miejskiego w Kcyni ogłoszona została inicjatywa na stworzenie projektu „Witacza” skupiającego się wokół naukowca prof. Jana Czochralskiego.

Opublikowano w Krajna i Pałuki