Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 08 listopad 2012
czwartek, 08 listopad 2012 20:10

11 listopada wywieś flagę

Bądźmy dumnymi Polakami i dumni z Polski, dlatego w niedzielę, w 94-tą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości wywieśmy biało-czerwoną flagę.

Opublikowano w Regionalne

Manifestacja oraz oczekiwanie pracowników Zachemu pod siedzibą prezesa firmy, nie doprowadziły do rozmów.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 08 listopad 2012 17:35

O zmianie taryf nie w przyszłym tygodniu

Na przyszłą  zwołano sesję Rady Miasta Bydgoszczy na której radni głosować będą nad nowym statutem Szpitala Miejskiego. W porządku obrad zabrakło jednak punktu dotyczącego zmiany taryf za korzystanie z komunikacji publicznej.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 08 listopad 2012 17:19

,,Radny czyta ustawy wybiórczo”

Na wczorajszej konferencji prasowej radny PiS Marek Gralik odniósł się do ustawy referendalnej. Na swoim blogu Piotr Najzer z Nowej Prawicy zarzuca mu, że czyta ustawy wybiórczo.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 08 listopad 2012 17:11

Pierwsze były tramwaje

Dzisiaj w Sali Koncertowej im. Ireny Dubiskiej odbyły się uroczystości jubileuszowe związane ze stuleciem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji.

Opublikowano w Inowrocław
czwartek, 08 listopad 2012 16:48

Na Grunwaldzkiej bez tragedii

Wczoraj wieczorem dla ruchu zamknięty został jeden z wiaduktów przy ulicy Grunwaldzkiej, obok węzła zachodniego.  Dzisiaj na szczęście obyło się bez większych korków, można powiedzieć zatem, że kierowcy zdali egzamin.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 08 listopad 2012 12:08

Raport: Debata po dwóch miesiącach

W ostatnich kilku tygodniach stwierdzenie ,,brak debaty” padało w moich publikacjach wyjątkowo często. Chodzi tutaj oczywiście o kwestie referendum w sprawie likwidacji straży miejskiej.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 08 listopad 2012 09:02

Prawie 4 tysiące złotych na nowy nagrobek

W ubiegłym tygodniu kibice Zawiszy prowadzili kwestę na cmentarzu przy ulicy Kcyńskiej, z której dochód będzie przeznaczony na renowację nagrobka generała Aleksandra Karnickiego, który spoczywa w tej nekropoli.

Opublikowano w Bydgoszcz